Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

72dílná sada příborů King HOFF. Vše potřebné pro dokonalé servírování, balení v praktickém kufříku, kvalitní nerezová ocel a elegantní design.

4,4 / 5 Beauty Cosmetics Europe Praha - Braník  (mapa) 100 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Luci

Dobrý den,
sadu nemůžu na stránkách www.vseprokuchne.cz najít … (hledám v příborech – sady)

všeprokuchyně

Dobrý den,
Sadu najdete v levém sloupci jako OSTATNÍ VÝROBCI nebo pod kódem 3504.
S pozdravem

Andrea

Dobrý den, můžu si příbory vyzvednout osobně v Plzni, Radčické 2861, jak uvádíte. Nevím přesně, kde to je a jak máte otevřeno.

všeprokuchyně

Dobrý den,
Ano, je to možné. Objednávku zašlete prostřednictvím e-shopu www.vseprokuchyne.cz a vyčkejte na potvrzení vyzvednutí. Obchod BergHOFF najdete na Radčické ulici v OC PLAZA PLZEŇ. Otevírací doba je každý den od 9:00 do 21:00.

Linda

Dobrý den, z jaké konlrétně nerezové oceli je tento příbor vyroben ? Na stránkách jen uvádíte, že je z kvalitní nerezové oceli a ono jich je mnoho druhů. 18/0, 18/10 ..... Děkuji

všeprokuchyně

Dobrý den,
Lituji, ale bližší informace o oceli výrobce neudává.
Mohu doporučit náš e-shop www.vseprokuchyne.cz , kde naleznete sady i jednontlivé příbory firmy BergHOFF v kvalitě 18/10.

Lucie Vuchtrlová

Dobrý den,

dotaz nemám. Jen jsem chtěla sdělit, že už mám příbory doma a jsem s nima nad míru spokojená. Kvalita super a jak to teďka mojí malou kuchyňku pozdvihlo. Byla bych ráda, kdyby se toho od Vás na Slevomatu objevilo více… zdraví Lucie :)

Verča

Dobrý den,
mají nože zoubky?
Děkuji za odpověď.

všeprokuchyně

Dobrý den,
Ano, nože mají zoubky.

Petra

Ta sada je nadherna,super cena,je mi uplne jedno ci to maju v PL alebo v Mongolsku lacnejsie.Tescoma je dobra a skoro vsetko robia v Cine.Pracujem blizko Edenu,viem ze tam mate obchod,mohla by som si aj tam vyzdvihnut sadu ? Dakujem za odpoved. Petra.

všeprokuchyň

Dobrý den,
Omlouváme se, ale obchod v Edenu není dost prostorný, aby mohl být odběrným místem.
Rádi Vám zboží připravíme v prodejně na Novodvorské PLAZA nebo zašleme kurýrní službou PPL.

Tom

Není nad to, si to pořídit v Čechách se slevou:
http://kinghoffsklep.pl/k51,jadalnia-sztucce-72-elementy.html
Dostal by český zákazník, alespoň obrázek Krtečka zdarma k této výhodné slevě?

všeprokuchyně

Dobrý den,
Jak jsem již odpovídal, nemohu posoudit je-li na polských stránkách tentýž produkt a nejedná se o podvrh. Nejsme dovozce ani velkoobchod. Mrzí nás, že něco podobného se objevilo. Je jen Vaší volbou si tento výrobek objednat v Polsku a zjistit jeho kvalitu.

Miroslav Novák

Dobrý den,
na webové stránce polského výrobce stojí tato sada v přepočtu 1200 Kč, to je doprava z Polska tak drahá, že nabízíte tuto sadu v eshopu téměř za trojnásobek? Děkuji.

všeprokuchyně

Dobrý den,
Jak jsem již odpovídal, nemohu posoudit je-li na polských stránkách tentýž produkt a nejedná se o podvrh. Nejsme dovozce ani velkoobchod. Mrzí nás, že něco podobného se objevilo. Je jen Vaší volbou si tento výrobek objednat v Polsku a zjistit jeho kvalitu.

Tomas

Ta cena nějak nesedí (179 PLN = 1100 CZK) nebo se jedná o jiný produkt?
 http://e-naczynia.com.pl/pl/sztucce-kinghoff-w-walizce-72el-model-kh-3504.html

všeprokuchyně

Dobrý den,
Nemohu posoudit, zda se jedná o stejný produkt. Nejsme přímý dovozce ani velkoobchod.

Jana

Může se sada dávat do myčky? Hezký den.

všeprokuchyně

Dobrý den,
Mytí v myčce je možné. Pro dlouhodobé zachování lesku se doporučuje mytí ruční.

Miluška

Dobrý den, je možné zaslat i Českou poštou? PPL mi nevyhovuje. Předem děkuji za Vaši odpověď.

všeprokuchyně

Dobrý den,
Ano je to možné, jen dodání bude do týdne.
S pozdravem

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru