Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Uchovejte si milé vzpomínky na fotomagnetce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Svatava Vašová

Dobrý den při zadávání objednávky 4× foto magnetky 9×6 cm jsem při nahrávání fotky udělala chybu a nelze mi produkt vymazat z košíku,stále se mi tam objevuje V košíku mám 2 produkty.Nevím zda to znamená nahrané 2 fotky.Objednávku jsem zatím nepotvrdila. Můžete mi poradit..V souhrnu objednávky se mi neobjevuje, které fotografie jsem zadala.Chci udělat objednávku znovu a správně,ale nevím,zda se mi nepřičte k té původní.V souhrnu mi také nesouhlasí cena.Prosím o zdělení zda cena objednávky je 99 kč + poštovné a zda je cena za 4 ks magnetek
Děkuji za odpověď S. Vašová

Svatava Vašová

Omlouvám se ,ale už se mi podařilo vyřešit problém.Objednávku jsem úspěšně dokončila. S. Vašová

Nicola Adamcová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. V nabídce na slevomatu máte magnetku A4, ale pokud bych postupovala dle vašich instrukcí a rozklikla vaše stránky, měla si vybrat magnetku kde je v názvu Slevomat, tak u A4 to není? Bude na ní platit zakoupený poukaz?
Děkuji N. Adamcová

Magnety-nalepky.cz

Dobrý den,

omlouváme se, již je to opraveno a daný produkt tam pod názvem Slevomat naleznete. Pokud by Vám to přesto nešlo objednat, stačí vytvořit objednávku e-maile na info@magnety-nalepky.cz

Přeji pěkný den.
Martina Kolková

Iveta S.

Oprava 9*6

Iveta S.

Chci objednat 10*6 4ks a potom 10*15 4 ks, jde to za jedno poštovné 50 Kč? Děkuji

Magnety-nalepky.cz

Dobrý den,

můžeme Vám zásilku poslat v jedné obálce, ale cena se navýší dle váhy zboží.
Přesná cena Vám bude uvedena v objednávce automaticky.

Přeji pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru