Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vysoké Tatry pro dvojice i rodiny: Penzion na úpatí hor, polopenze, krásná příroda

4,3 / 5 Penzión Palušák Vysoké Tatry - Slovensko (mapa) 48 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ivana

Dobrý večer, jakým způsobem můžu tedy provést rezervaci? Děkuji.

Penzión Palušák

Pošlite mi prosím do e-mailu objednávku spolu aj s číslom kupónu.

Ivana

A byla by možnost dokoupit si tedy i přistýlku pro to 5ti leté dítě? Pokud ano, jak by vycházela cenově přistýlka + polopenze pro dítě? Doplatek by byl při příjezdu do penzionu?

Penzión Palušák

Cena lôžka pre 5 ročné dieťa by bola 5 € / noc a doplácal by sa to samozrejme všetko na meste.

Ivana

Dobrý den, máte prosím volný pokoj v termínu od 25.-28.10. pro 2 dospělé + 2 děti (7 a 5 let)? Pokud ano,tak jaký by byl doplatek za polopenzi za 5ti leté dítě? Děkuji za odpověď.

Penzión Palušák

Dobrý deň, áno máme voľný pokoj v danom termíne. Ak nechcete lôžko 5 ročné dieťa tak zakúpili by ste si len kupón pre dvoch dospelých a jedno dieťa a doplatok za 5 ročné dieťa za polpenziu je 7 € / jeden deň

S pozdravom
Palusak

Michaela

Dobrý den.
Máte ještě volný dvouluzkovy pokoj v termínu od 19.9.2017 do 24.9.2017? Díky za odpověď Peterková

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volné 2 dvoulůžkové pokoje od 15.9–17.9.? Děkuji

Penzión Palušák

Obsadené

Irena

Pěkný den , máte volný pokoj pro 2 osoby ve dnech 22.9.-24.9.?

Penzión Palušák

Dobrý deň,

Daný termín je obsadený.

Veronika

Dobrý den, máte prosím volný termín 6.10. – 8.10. 2017 ?
Děkuji :-)

Penzión Palušák

Dobrý deň,

Ano, daný termín máme ešte voľný.
Ak si chcete pobyt rezervovať poprosím potvrďte nám to mailom a zakupte si kupón.

s pozdravom
Palušák

Miloslav Brabec

Dobry den, mate u vas volny termin od 11 do 17.9. s vyuzitim tohoto kuponu??

Penzión Palušák

Dobrý den,

Od 11.9.2017 mame ešte voľnú izbu ak si chcete pobyt rezervovať poprosím napíšte nám to do e-mailu a napíšte pre koľko osôb bude rezervácia.
Tak si zakúpite kupón a zašlete nám číslo kupónu.

Martin

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jestli je volný termín od 11.9. do 14.9.
Děkuji a hezký den

Penzión Palušák

Dobrý deň, daný termín je ešte voľný, ak by ste mali záujem poprosím potvrďte nám to mailom a zakúpte si kupón. Po obdržaní kupónu nám prosím zašlite číslo kupónu.

Jana Suchánková

dobrý den,
nevím, jak mám koupit voucher, když jsme rodina 2 dospělí a 2 děti (12,13let). Kolik by to stálo s polopenzí a zda máte volný termín 28.9.-1.10.2017.
Předem děkuji za odpověď. Suchánková

Penzión Palušák

Obsadene

Anna Doubravová

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda máte volný pokoj v termínu 12.9.-15.9.2017?

Děkuji za odpověď

Doubravová

Penzión Palušák

Obsadené

Anet

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte ještě volný termín 15.9.-17.9. Děkuji za odpověď. Hezký den

Penzión Palušák

Obsadené

Drahomíra

Dobrý den, prosím o informaci volných termínů přes víkendy pro 2osoby na 4dny 3noci od 14.9. – 30.9.2017. Děkuji pěkně D.Hutyrová

Penzión Palušák

Dobrý den,

Voľne miesta ešte mame od 16.9. –22.9

Mirek

Dobrý den, máte volné dva 2 – lůžkové pokoje na 3 noci v termínu od 5.–8.10.2017 nebo 6.-9.10.2017? Děkuji za odpověď.

Penzión Palušák

Dobrý deň,

V oboch termínoch máme ešte voľné kapacity.
A si chcete pobyt rezervovať poprosím potvrďte nám to mailom a následne si zakupte kupon.


s pozdravom
Palušák
+421 904 892 465

Ivana Beránková

Dobrý den!
Mohu se, prosím, zeptat, zda máte volné ubytování pro 2 osoby v termínu 28. 8. 2017 – 3. 9. 2017? Děkuji za odpověď. Ivana Beránková

Penzión Palušák

Daný termín je už obsadený.

Teterová

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat, zda by jste měli volný termín od 15–17.9, dvoulůžkový pokoj? Voucher jsem nyní zaplatila. Děkuji Teterová :)

Penzión Palušák

Dobrý deň,

Daný termín je už obsadený.
Voľné kapacity máme ešte od 11–15.9 a potom od 16–22.9.2017
Dajte mi prosím vedieť či Vám daný termín vyhovuje alebo nie.

magda

Dobrý večer, měli by jste volné dva dvoulůžkové pokoje v termínu 25.-28.8.
děkuji Magda

Penzión Palušák

obsadene

Darina

Dobrý den, máte volné ubytování pro 2 osoby v termínu 24. 8. a 25. 8.? Děkuji Darina

Penzión Palušák

Dobrý deň,

V termíne od 24–26.8.2017 máme poslednu voľnu izbu.
Ak si chcete pobyt rezervovať poprosím potvrďte nám to mailom a následne si zákupte kupon.
Po obdržani kuponu mi prosím zašlite číslo kuponu.

s pozdravom
Palušák

Jakub

Dobrý den, mohl bych se zeptat, jestli by byl volný termín 2–4. zaří ? Děkuji

Penzión Palušák

Dobrý deň,

Voľnú mame už len izbu od 3.9.2017 do 8.9.2017

Irena Hajzlerová

Jaký je nejzazší termín zakoupení voucheru? Potřebuji nabídku prodiskutovat doma.
Děkuji Irena

Penzión Palušák

obsadené je od 25.8.-1.9. potom 8–11.9

Malik Ludek

Dobry den je mozne na pokoji ubytovani dva dospeli a dve deti jedno 13 let a druhe bez naroku na luzko 5 let ??? Dekuji a zda li plati cena dva dospeli a jedno dite pro nas ??? Dekuji Malik Ludek

Penzión Palušák

Dobrý deň,

žiadny problém :-)
Len mi napíšte termín o aký mate záujem to by mohol byť problém :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru