Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstup do muzea voskových figurín Grévin a případně plavba po Vltavě

4,8 / 5 Musée Grévin Prague Praha - Staré Město  (mapa) 3 312 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Veronika Vajdová

Dobrý den, dívala jsem se na ceny na vašich stránkách a v případě 4členné rodiny asi vyjde výhodněji koupě rodinného vstupného u vás. Jen se chci zeptat, zda ceny při on-line nákupu jsou shodné s cenami koupě lístku přímo v museu. Děkuji

Musée Grévin Prague

Dobrý den, ceny on-line jsou s 10% slevou.

Hana Sládečková

Dobrý den,omlouvám se,že znova ještě píšu,
ale jak jsem to počítala tak jsem myslela, že voušry potřebujeme jenom jeden.Já jako ZTP mám vše zdarma,psal jste že doprovod ZTP-P má taky vše zdarma a tak zůstává jedna dospělá osoba.Ještě je kočárak s miminkem a to jste taky psal,ze je zdarma.Chtela bych se ještě zeptat ohledně té lodi když mě syn snese z těch schodů jak jse psal že jsou na tu loď a pak mi snese i vozík jestli je teda možnost té plavby?Pluly jsme na tom parníku už kdysi jak jsem ještě chodila a moc se nám to líbilo,byly jsme moc spokojeni.Děkuji za odpověď.Hanka

Musée Grévin Prague

Dobrý den,
voucher potřebujete Vy, ZTP vstup do muzea ani na loď zdarma nemá, Váš doprovod má vstup zdarma, dospělá osoba voucher potřebuje, dítě v kočárku voucher nepotřebuje. Pokud nemáte vozík elektrický, je plavba na lodi možná.

Hana Sládečková

Děkuji za odpověď ohledně invalidního vozíku,ještě bych prosím potřebovala vědět jak máme objednat a zaplatit tuto nabídku.Budu tam ja na vozíku, můj doprovod, ještě jedna dospělá osoba a kočárek s miminkem.Za kolik lidí se bude platit a jak to objednat.Jestli mi to můžete napsat ať syn ví jak to má objednávat.De­kuji.a.přeji pěkný den.Hanka

Musée Grévin Prague

Dobrý den,
zdarma mají vstup děti do šesti let a doprovod ZTP, všichni ostatní potřebují voucher. Ve Vašem případě, pokud správně počítám,potřebujete vouchery dva.

Hana Sládečková

Dobrý den, mám takový dotaz jsem na invalidním vozíku a rádi bychom využili tuto nabídku. Chci se ale zeptat jestli když jsem na vozíku a nemůžu chodit ,jestli je možno jezdit po muzeu s vozíkem i s kočárkem a případně i na plavbu lodí. Máme ještě holčičku v kočárku která je tělesně postižená nechodí a je hodně těžká ji mít celou dobu na rukách a tak jestli můžeme po muzeu jezdit i s kočárkem i jet lodí.
Volala jsem na tel.číslo uvedené na této stránce, ale pán byl velice neochotný a vlastně mi nebyl schopný odpovědět. Ještě se chci zeptat mám ZTP-P jak potom máme objednat tuto nabídku. Chceme jet 22.9. Prosím o brzkou odpověď, jelikož jízda vlakem pro vozíčkáře se musí objednávat hodně dopředu a je s tím docela problém. Děkuji Hanka Prosím odpovězte mi na E-mail.

Musée Grévin Prague

Dobrý den,
muzeum je plně bezbariérové, kočárek ani invalidní vozík tak nejsou problém. Doprovod ZTP má vstup do muzea zdarma. Na loď je ovšem potřeba pár schodů zdolat a loď bychom tedy v případě invalidního vozíku nedoporučovali.

Michal Sandr

Dobrý den. Je omezen provoz Musée Grévin Prague ve dnech 28. – 30.9,2017.
Děkuji za rychlou odpověď.

Musée Grévin Prague

Dobrý den, v předmětné dny provoz muzea omezen není.

Veronika Šindelářová

Dobrý den, loď je otevřená nebo se dá schovat pro případ zimi?

Musée Grévin Prague

Dobrý den, obě varianty jsou možné, záleží pouze na Vás, kde si místo vyberete.

Radka Goldi Golasowská

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jak často se vyplouvá a jak dlouho plavba trvá? Budu kupovat lístky na den, kdy budeme z výletu z Prahy odjíždět, tak jestli vše stihneme.

 Děkuji

Musée Grévin Prague

Dobrý den, loď vyplouvá v následující časy: 10.00, 10.30, 11.00, 11.30, 12.00, 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 s tím, že plavba trvá 50 minut plus pět minut nástup a pět minus výstup.

Erika Macova

Dobry den,kdyz si zaplatim vouchr pro mne tak pro 5tilete dite nemusim platit vystavu a platbu lodi take nebo musim si objednat listek na lod nebo staci si ten den v muzeu zaplatit platbu?dekuji

Musée Grévin Prague

Dobrý den, pětileté dítě nepotřebuje voucher ani do muzea ani na loď.

Jaroslav

Bylo by možné využít prohlídku voskovek a plavbu lodi s poukazem i 1.10.?

Musée Grévin Prague

Dobrý den,
vouchery na předmětnou akci jsou platné do 30.9.2017.

Markéta Větrovcová

Dobrý den,chci se zeptat na vstupné pro děti mám je ve věku 11 a 13 let.Děkuji

Musée Grévin Prague

Dobrý den, děti ve věku 11 a 13 let potřebují ke vstupu do muzea rovněž voucher.

Helena Ulmanové

Dobrý den, ráda bych zakoupila voucher, ale plánujeme cestu do Prahy až 14.10.
Rozumí se, že voucher je platný pouze do 30.9., nebo platnost nabídky zakoupit voucher je do 30.9. a je možno ho uplatnit i v říjnu. Děkuji Ulmanová

Musée Grévin Prague

Dobrý den, voucher lze uplatnit nejpozději 30.9.2017. Děkujeme za pochopení.

Monika

Dobry den
Zakupila som si u Vas 2× voucher do muzea+plavba lodou,hned to aj zaplatila no doteraz som este neobdrzala mail..Dakujem

Slevomat.cz

Dobrý den,
vidím, že platba k nám dorazila v pořádku. Vouchery máte již aktivní v sekci mé nákupy. Přeji hezký den, Domča

Hana Kloučková

Dobrý den ,lže někde v blízkosti zaparkovat?A jak dlouho zhruba trvá prohlídka muzea?Děkuji. HANA Kloučková

Jana Málková

Dobrý den, bola by u vas moznost platby v eurách?

Dáša Dudová

Dobré ráno přeji.
Ráda bych věděla,jestli je vůbec reálné zaplatit vstupy pro 3 osoby do Muzea a na plavbu a využít hned dneska. Cestujeme už totiž vlakem z Ostravy do Prahy,ale bohužel pouze na otočku.Předem mockrát děkuji za odpověď.Dudová

Musée Grévin Prague

Dobrý den, zaplacený voucher můžete uplatnit i v den nákupu.

Ivana

Je potrebné sa na plavbu objednať vopred? Budeme v Prahe 2 dni a neradi by sme o voucher na plavbu prišli kvôli obsadenosti. Ďakujem za skorú odpoveď.

Musée Grévin Prague

Dobrý den rezervace nejsou nutné.

Helena

Zdravim.Sme zo slovenska .Da sa voucher zaplatit aj eurami?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Heleno,

doporučuji platbu provést online kartou.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Andrea

Dobry den,kdyz zakoupim vouchery pro dospele osoby a mam deti ve veku 1 a 3 roky,voucher jim kupovat nemusim,muzeum maji zdarma,ale jak by to bylo s lodi?doplacela bych za deti na miste nebo jim musim koupit taky voucher? Dekuji

Musée Grévin Prague

Dobrý den, loď je pro děti také zdarma. Voucher kupovat nemusíte

Markéta

Dobrý den, mám dotaz za jak dlouho příjde voucher na email?/ dne 16.8 jsme objednávali 2× vstup do musea Grévin + plavbu lodí a stále voucher nepřišel
Hlásí nám to stále at uhradíme platbu. Děkuji Markéta

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku už vidím jako zaplacenou. Vouchery by Vám měly přijít obratem, pro jistotu jsem je ale poslala znovu. :-) Hezký den, Tereza.

martin

Dobrý den,prosím,jak se dokazuje věk dítěte,neteři je 5 a nevím,že by měla nějakou kartičku.

Musée Grévin Prague

Dobrý den, věk není nutné dokazovat.

Eliška

Dobrý den, když objednám dnes, kdy dostanu email se vstupenkou a zda by bylo možné ukázat vstupenku pouze elektronicky na telefonu?

Musée Grévin Prague

Dobrý den, objednejte, zaplaťte a přijďte, stačí nám pouze číslo voucheru a to i na telefonu.

Petra

Dobrý den,může se prosim na loď s kočárkem a za miminko s kočárkem se platí taky plná cena.Děkuji za odpověď

Musée Grévin Prague

Dobrý den, muzeum je plně bezbariérové, takže kočárek není problém a děti do šesti let mají vstup do muzea zdarma.

Matěj kulič

Dobrý večer mohou i na plavbu lodí i děti od 7do10 let

Musée Grévin Prague

Dobrý den, ano, samozřejmě.

Martina

Dobrý den, je možné uplatnit oboje až v poslední den platnosti tj. 30.9.?

Musée Grévin Prague

Dobrý den, samozřejmě.

Petra

Dobrý den,
dívala jsem se na mapu plavby a je tam více tras na hodinovou projížďku. Můžete mi napsat, kam až se lodí dostaneme a co všechno uvidíme? Moc díky
 Petra

Musée Grévin Prague

Dobrý den, poslední fotografie v nabídce, je plánek plavby, zde je vidět přesně, kudy loď popluje.

Lenka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda můžu využít muzeum a loď v různé dny, příp. zda nejdříve musím do muzea pro palubní lístek?
Kde a na jakou loď potom mám nastoupit?
Děkuji
 Lenka

Musée Grévin Prague

Dobrý den,
není nutné absolvovat obě atrakce ve stejný den, ale přesně jak píšete, vstupenky na loď si vyzvednete na pokladně muzea, doporučuji tedy jít nejdříve do Grévinu. Loď vyplouvá z mola č.5 u Čechova mos­tu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru