Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená v lůně přírody pro pár i rodinu: 3 či 4 klidné dny mimo ruch civilizace

4,4 / 5 Hotel Zerrenpach*** Střední Slovensko - Slovensko (mapa) 10 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Veronika

Dobrý den, mate volné 2 dvoulůžkové pokoje od 15.9–17.9.?

M. Zárubová

Dobrý den, máte k dispozici rodinný pokoj nebo apartmá pro 2 dospělé a 3 děti
v termínu od 21.10.-26.10.2017. Pop­řípadě Vás prosíme o nacenění. Děkuji M. Zárubová

Ondřej

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda ještě máte volný pokoj pro dva s polopenzí v termínu 1.9.-3.9. Děkuji

Alena Smolinková

Dobry den chtela bych se zeptat jestli mate volny termin v mesici zari pro dva dospele a dve deti 8 a 3 roky.Na 4 dny 3 noci.Dekuji Smolinková

Kůrková

Hezký večer,
přeposílám dotaz s odpovědí, který jsem zaslala přímo hotelu. Odpověď není konkrétní a prosím tedy o radu, jak postupovat v případě uvedených osob (+ pes). Zaslaný ceník je pro mne nesrozumitelný.....
Kůrková

Dobrý deň p. Kurková,
v termine 20.8. – 26.8.2017 máme ešte voľné izby. Bola by možnosť ubytovania v 1/3 s prístelkom. V prílohe Vám posielam cenník ubytovania.
S pozdravom

---
Hotel manager
Hotel Zerrenpach***
Anderlová 224
Osrblie
On 11.08.2017 17:27, h.kurkova@email.cz wrote:
Hezký den,
prosím o rychlou odpověď, zda máte ještě volno v rozmezí mezi 20.8. až 27.8. na 4 dny (3 noci) – zakoupili bychom voucher na Slevomatu. Ještě prosím o informaci, jak vyřešit variantu 2 dospělí, 2 děti (18 a 5 let). Zda máte pokoj se dvěma přistýlkami, nebo je třeba 2 pokoje (potřebujeme vedle sebe), či máte v nabídce rodinný pokoj. Pokud ano, prosím o kalkulaci ceny.
Děkuji předem
Hana Kůrková

Rozzzarka

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli máte volný pokoj v období od 22. do 26.8. pro dva dospělé a 1 šestileté dítě. Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru