Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Neutuchající zábava pro celou rodinu v polském zábavním Dream Parku Ochaby

4,7 / 5 Dream Park Ochaby Ochaby  (mapa) 291 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Pavla

Dobrý den, včera jsem platila kartou 2 vstupenky,ale nic mi jeste neprislo. Trva dele nez dojde platba?
dekuji Pavla

Slevomat.cz

Hezký den, Pavlo,

voucher je vždy automaticky zaslán systémem po obdržení platby. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem nebo hotově na Moneta Bank, trvá připsání platby 2 pracovní dny. Při platbě online kartou či službou Twisto obdržíte voucher ihned. Vidím, že Váš voucher Vám byl na email zaslán v pondělí 25.9., snad je již tedy vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

jana

Dobrý den,které atrakce se plati?A kolik ,at vyměníme zlotky.Děkuji

Renča

Dobry den,je mozne se vsude dostat invalidnim vozikem,tedy bezbarierovy pristup?dekuji

Hana Molitorová

Dobrý den,
na voucheru máme napsáno, že děti do 3 let mají vstup zdarma, ale na stránkách dreamparku jsem o tom nic nenašla a v recenzích jsem četla, že paní byla naštvaná, když musela platit za dítě do 3 let. Chceme tam zítra jet a máme dvě děti do 3 let. Jak to tedy je? Budou po nás chtít na místě vstupné i za ně?

Hana Molitorová

Děkuji, už jsme byli a děti šli zdarma, slečna vůbec nic neřešila.

Jiří Zapletal

Dobrý den,

nedočetl jsem se jestli všechny děti platí, nebo je tam i nějaký věkový limit OD. Jeli bychom tam s dětmi 2 a 5 let. Děkuji za informaci.

Jiří Zapletal

Už jsem si toho všiml, děti do 3 let zdarma. Děkuji

Kateřina Kráčmarová

Dobrý den, dnes je úterý, pošlu platbu za voucher, chci jet ve čtvrtek. Když platbu dostanete ve čtvrtek ráno, pošlete mi obratem voucher, aby jsme to stihli ?

Slevomat.cz

Dobrý den,
platba bankovním převodem trvá 2–3 dny, jestli zvolíte platbu kartou online, vouhcer Vám přijde hned. Přeji hezký den, Domča

Hana Ligocká

dobrý den, chci si dnes objednat poukázku do dream parku za 799,– kč. uplatnili bychom ho zítra 22.8 je k dipozici?… pokud budu platit kartou budu mít wouchr k dispozici .

Dana Lyskova

Dobrý den, ditě které mělo 16 let letos v červnu, může mít dětsky listek nebo uz je to dospělý. Děkuji za odpověd

Dana Lyskova

Dobrý den, ditě které mělo 16 let letos v červnu, může mít dětsky listek nebo uz je to dospělý. Děkuji za odpověd
Dana Lyskova

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Dano,

pro dítě do 16 let (včetně) lze zakoupit ještě dětskou vstupenku.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Miroslav Ščerba

Dobry den,jedeme okolo parku 16.-17.8.Je mozne uplatnit voucher drive ?dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den,

bohužel voucher je možné využít pouze v době jeho platnosti, tedy od 28.8. do 31.10.2017

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Hana Seidlerová

dobrý den,
píšete v komentáři jak se dá platit, ale nepíšete co je zpoplatněno a co je vstup volný v rámci zakoupené vstupenky.
můžu požádat o doplňující informaci?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru