Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romance pod noční oblohou: lístky do autokina v Ředhošti s možností občerstvení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kristýna Havlová

Filmy

Kristýna Havlová

Dobry den, jake dilmy budete jeste promitat dodo 30.9.?

Autokino Ředhošť

Dobrý den, 2.9. Já, padouch 2, 9.9. Rychle a zběsile 8, 16.9. Stážista. Další filmy ještě nemáme, brzy proběhne hlasování na Facebooku o další 2 filmy na 23 a 30.9 www.facebook.com/groups/316313472131034.

Michal Coufal

Dobrý den,

prosím pokud má dcera 15let a budeme dva dospělí, musíme zakoupit voucher pro 4 lidi?

Gabriella

Davate teda dva filmy, dekuji.
Radi bychom jeli s detmi vek 4 a 9 let. Budeme tedy platit voucher pro 4 lidi? Pokud budete hrat treba az od desiti, tak deti usnou. Plati i deti? Od kolika let? Posledni dotaz, jak je Ředhošť daleko od Prahy. Dekuji.

Autokino Ředhošť

ano platí voucher pro 4lidi(bonus budou atrakce)Promítat se tou dobou bude asi už ve 20,30hod.Přijeďťe klidně o 1–2hod dřív..Z Prahy ccá 50km

Gabriella

Dobry den, nemam FB a na mobilu se neda FB nacist, aniz by mi to nenabizelo registraci. Vase nabidka je na Slevomatu, tedy prosim o program, jakou sobotu, jaky film hrajete. Zda jde o pohadky. Radi bychom jeli s detmi vek 4 a 9 let. Budeme tedy platit voucher pro 4 lidi? Pokud budete hrat treba az od desiti, tak deti usnou. Plati i deti? Od kolika let? Posledni dotaz, jak je Ředhošť daleko od Prahy. Dekuji.

Autokino Ředhošť

Dobrý den.
Nabídku kina najdete i na www.mie.cz.Promítáme Hledá se Dory od www.falcon.cz (k promítnutí 26.8.2017)
Já, padouch 2 od www.cinemart.cz (k promítnutí 2.9.2017) 2.9.. budou i k dispozici i nafukovací atrakce zdarma.S pozdra­vem Tošil

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru