Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Univerzální magnetický držák na mobil do mřížky ventilátoru se silným magnetem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kateřina

Dobrý den, je možné dát magnetický plíšek pod zadní kryt baterie telefonu nebo se musí dát mezi telefon a ochranný kryt? Děkuji za odpověď, Kateřina
Kateřina

AZ-Mobily

Dobrý den, pokud je to technicky možné, může být i přímo pod krytem baterie.

J. Hájek

Eliška Havelková

Chci se zeptat..opravdu nekdo od vas koupi drzak co stoji na aliexpressu 30Kc za 4× vyssi cenu?

AZ-Mobily

Dobrý den,

nechápeme podstatu vašeho dotazu. Pokud si někdo chce zakoupt zboží v číně, čekat minimálně měsíc, jestli dorazí a bude v pořádku, je to jeho volba. U nás toto nepodstupuje a máte jistotu kvalitního a prověřeného zboží. naše zboží z Aliexpressu nepochází a jeho kvalita je ověřena nejen zákazníky Slevomatu.

S pozdravem

J. Hájek

Jaroslav

Dobrý den, zajímalo by mně, –
1– jak ten držák drží na mřížce větráku, mřížka samotná se při jízdě chvěje, a to pro navigaci není nejlepší.
2– Takže, jak se tento držák do „mřížky“ instaluje ?
3– A za třetí, mám Lenovo Phab25, s ochranným rámečkem váží cca 260 gramů, tak aby na držáku „seděl“ a udržel se bez chvění na místě. –
4– PS – nemáte takový jiný držák, který by mé představy splňoval, klidně i s připevněním na palubní desku ?
Díky a zdravím V.

AZ-Mobily

Dobrý den,

sami držák v autě používáme a telefon se nechvěje ani na pražských silnicích. 260gr. je na tento magnet už velká váha, nejsem si 100% jistý, že bude splňovat vaše požadavky.
Větší výběr držáků naleznete na naší prodejně v Praze 4.

J. Hájek
AZ-Mobily

Eva

Dobrý den,

zajímalo by mě, jestli držák udrží i těžší, tzv. odolný telefon (zn. Evolveo StrongPhone Q8) a jak lze případně přidělat magnet na telefon, který nemá klasický obal (u daného telefonu je kryt zároveň obalem opatřeným šroubky).

Děkuji.

AZ-Mobily

Dobrý den,

držák udrží telefon do váhy cca 190gr. V balení jeden plíšek ( kulatý) opatřený lepenkou, takže ho můžete přilepit přímo na zadní stranu telefonu.

Díky za dotaz.

J. Hájek
AZ-Mobily

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru