Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Konjaková houba na čištění pleti: zbaví pokožku nečistot i černých teček

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Žemličková

Dobrý den.
Když už nelze objednat na slevomatu polštářek s bambusovým uhlím, je možno jej objednat za sníženou cenu na Vašem webu nebo mám počkat na další akci?

ChytraLola.cz

Dobrý den, je mi líto, ale akce platí pouze na Slevomatu. Alexandra

Marta Németová

Dobrý den,bude možné ještě zakoupí houbičku s příměsí bambusového uhlí?Děkuji Marta

ChytraLola.cz

Dobrý den, určitě ano – tvar polštářek. Alexandra

Lucie

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat která houbička je nejvhodnější na akné, ale zároveň na citlivou pleť.
 Děkuji

ChytraLola.cz

Dobrý den, všechny typy houbiček jsou vhodné pro citlivou pleť. Na akné bych Vám doporučila tu černou s příměsí bambusového uhlí. Alexandra

Lenka

Dobrý den, bylo by možné k nákupu přes voucher přidat ještě další zboží z Vašich internetových stránek?

ChytraLola.cz

Dobrý den, ano, je to možné. Prosím, udělejte standardní objednávku na mém e-shopu a do poznámky mi napište, že ji chcete přidat ke kuponu. Já si kupon na slevomatu najdu, uplatním a přidám k němu objednané zboží. Alexandra

Jana

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, po jaké době je vhodné houbu měnit (v případě každodenního užívání)? Je možné dobu užívání prodloužit čištěním? Pokud ano, jakým způsobem jde houbu čistit? Děkuji

ChytraLola.cz

Dobrý den Jano,
houbičku je vhodné měnit každé 2–3 měsíce. Je to podobné jako se zubním kartáčkem. Houbičku můžete čistit pomocí mýdla. Nanesete trochu mýdla, napěníte a propláchnete vodou. :-)
Alexandra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru