Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Parádní dětské tepláky GUDO: jednobarevné nebo s rybičkami

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela Kreibichová

Dobrý den, ve velikostní tabulce jsou napsané i velikosti 158 a 164, chtěla bych se zeptat, zda by se dalo objednat i tuto velikost. Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

napište mi prosím na gudo@gudo.cz co by jste konkretně chtěla.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Jana Rozehnalová

Dobrý den,mám dotaz objednávala jsem u vás tepláky pro dceru vel.116 a syna vel.134 tepláky jsou krásné a chtěla by je i starší dcera jenže nabízená vel.je jen do 146 ikdyž tabulka je až do vel.164 my by jsme potřebovaly vel.minimálně 152/158 jestli nebudou někdy také v nabídce.Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

napište mi prosím na gudo@gudo.cz a něco vymyslíme.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Pan Jiří

Dobrý den, daly by se u vás vyrobit klasické tepláky s poutky pod patu? Předem vám děkuji za odpověď.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den, dá se všechno :-) nevím jakou máte představu, materiál, vzor apod. Napište mi prosím na mail gudo@gudo.cz.

Martina Försterová – GUDO

Pavlína R.

Dobrý den, měla bych zájem o Vaše tapláky (vzor rybičky) pro slečnu, která nemá ráda moc teplé tepláky (takové ty, co mají z rubu „vatičku“). Z odpovědí na příspěvky jsem se dočetla, že se jedná o teplákový úplet – mohu tomu rozumět tak, že jsou spíše tenčí bez vnitřní úpravy? A jak by to bylo s vel. 152? Děkuji Pavlína

GUDO dětské oblečení

Dobrý den, tepláky nemají z rubu " vatičku ", je to slabá teplákovina, zespoda se smyčkou ( teplákovina ) vzor s rybičkou je s polyesterem a elastanem. Velikost 152 na SLEVOMATU nenabízíme, ale individuálně můžeme došít, napište mi na gudo@gudo.cz

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Markéta Kováčiková Hašková

Dobry vecer.mam objednane tyto teplacky a chtela bych doobjednat jeste jedny je.prosim mozne spojit je do 1balicku.jak nastavit postovne?puvodni zasilku uz mam zaplacenou.pred dekuji.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

spojím Vám to do jednoho balíčku. Myslím že SLEVOMAT, umí dát vícero zásilek za jedno poštovné.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Lenka Nosková

Dobrý den.
Můj mail je: Lentisek@seznam.cz

GUDO dětské oblečení

Dobrý den, dáme Vám vědět.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Lenka Václavíková

Teď to trochu nechápu-nabízíte tepláky, ale recenze a místní otázky jsou na softshell? Z jakého materiálu jsou tedy zde nabízené „tepláky“? Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

tepláky jsou z teplákového úpletu, to že se lidi ptají na soft. pramení z toho, že jsem na jaře nabízela přes SLEVOMAT soft. kalhoty.
Toto jsou klasické tepláky z materiálu, který je uveden u každého druhu.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Lenka Nosková

Dobrý den.
Mají tyto kalhoty nějaké nějakou teplejší podšívku? Ještě by mě zajímalo, zda bude nějaká akce na zimní kalhoty?

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

tepláky nemají žádnou teplou podšívku, je to klasická teplákový úplet. O akci na zimní kalhoty, zatím uvažuji. Určitě bude, ale později. Napište klidně mail a my Vám dáme vědět až bude akce.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Andrea Kučerová

Dobrý den, kdy prosím začnete nabízet zimní variantu softshallových kalhot? Děkuji předem za odpověď.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

zimní variantu nabízíme na našich stránkách www.gudo.cz, co se týká akce, tak o ní uvažujeme. Napište mi prosím Vaše e-mailové spojení a my Vám dámě vědět.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Lenka Horáková

Dobrý den, mám podobný dotaz jako paní v předchozím příspěvku, ale opačný. ..dcera má v pase 60cm,ale potřebuje velikost 122. Bude ji to?Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,
informaci jsme vyřídili po telefonu.

Martina Försterová – GUDO

Marie

Dobrý den, na obrázku to vypadá, že tepláky jsou spíše pro štíhlejší děti ? Mám problém se sháněním tepláků pro svoje kluky, jsou vysocí a hubení. Dá se u vašich tepláků upravit délka gumy v pase ? Děkuji.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

guma je na volno, takže se dá upravit.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

věra

Dobry den .Mate i velikost 164 .děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

napište mi na mail gudo@gudo.cz.

Děkuji

Martina Försterová – GUDO

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru