Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzimní pobyt a památky v Českém Krumlově – apartmán kousek od centra

3,8 / 5 Apartmán Český Krumlov Český Krumlov (mapa) 24 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Václav T.

Dobrý den, máte prosím ještě volný některý termín na 4 dny (3 noci) přes víkend, tj. od čtvrtka do neděle nebo od pátku do pondělí? Předem děkuji za odpověď.

Vlastule

Dobry den bylo by mozne se u vas ubytovat v terminu od 22.10.do 28.10. dve dospele osoby a prosim cenu
Dekuji za odpoved

Apartmán Český Krumlov

Dobrý den
tento termín je již obsazený volný termín je od 15–21.10.2017

Romana Hříbalová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volno na 3 noci od 28.9. – 1.10.2017. Jednalo by se o 2 dospělé + 1 dítě ( 13 let). a prosím, jaká by byla cena Děkuji Hříbalová

Apartmán Český Krumlov

Dobrý en tento termín je již obsazený

Tereza Zemková

Dobry den je volný termin 6.10.-8.10. pro 2 dospělé?

Apartmán Český Krumlov

Dobrý den
tento termín je již obsazený

petra

dobrý den máte volný termín 26.10–29.10?díky za odpověd

Apartmán Český Krumlov

Dobrý den
tento termín je volný

J.M.

Dobrý den, bylo by možné koupit 2 vouchery/na 2 a 3 noci/- termín 26.9 až 1.10.17? Příp. na jaké dny máte v tomto termínu ještě volno? Děkuji.

Apartmán Český Krumlov

Dobrý den
tento termín je již obsazený
děkujeme

Ladislav Pitrmoc

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je volný některý termín v tomto období: 5.9. až 12.9. Mám zájem o 3 noci. Děkuji L. Pitrmoc

Denisa Švecová

Dobry den je volný termin 6.10.-8.10. pro 2 dospělé a 2 malé děti? Dekuji

šplíchalová

Dobrý den chci se zeptat zda mate volný termín 29.9.-1.10.17? A kolik mám koupit voucheru když jsme 2 dospělí a 2 děti (16,5) ? Stačil by jeden a děti doplatit na místě? Děkuji

Apartmán Český Krumlov

Dobrý den
tento termín je zatím volný poukaz stačí jeden další osoby na přistýlce se hradí na místě
děkujeme

Grosmannová

Dobrý den. chtěla bych se zeptat jestli by jste měli volný 2 lůžkový pokoj na termín – nástup 8.9. – 10.9.2017 (slevomat) . Děkuji

Veronika B.

Dobrý den, byly by volné 2 pokoje ve dnech 8. – 10.9.? Děkuji

h.wagsteinova

dobrý večer, před několika dny jsem učinila na vás dotaz, zda je možno přijet do vašeho penzionu na 2 dny pro 2 soby od 15 –17 září ale nedostala jsem od vás žádnou odpověd.Chtěla bych koupit voucer děkuji za odpověď wagsteinová

h.wagsteinova

dobrý večer, před několika dny jsem učinila na vás dotaz, zda je možno přijet do vašeho penzionu na 2 dny pro 2 soby od 15 –17 září ale nedostala jsem od vás žádnou odpověd.Chtěla bych koupit voucer děkuji za odpověď wagsteinová

Apartmán Český Krumlov

Dobrý den
tento termín je již obsazený děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru