Nabídku Hyaluronová terapie 4 v 1 pro omlazení pleti mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Hyaluronová terapie 4 v 1: Injekční aplikace, galvanické zažehlení a další

4,4 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 39 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Milada Švejdikova

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat,zda se po aplikaci vypnou kontury obličeje a vyhladí vrásky.Dekuji Mi­lada

Body & Face clinique

Dobrý den Milado, ano, ošetření je právě k tomu určené. Ošetření ale doporučuji pravidelně opakovat (1× – 2–3 měsíce) pak jsou výsledky nejen, že opravdu hodně viditelné ale dlouhodobě udržitelné. V estetice je pravidelné opakování těchto omlazovacích procedur velmi důležité. Děkuji za Váš dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Ludmila Muselová

Dobrý den, vaše nabídka se mi líbí a přečetla jsem si i většinou kladné recenze.Chtěla bych se jen ještě zeptat na cenu možné aplikace vpíchnutí kys.hya. do hlubší vrásky mezi obočím, nebo vrásky nad horním rtem.Další dotaz se týká dopravy,jelikož nejsem pražská, mohu se k vám dostat metrem?Předem děkuji za odpověď, s přáním pěkného dne. L.Muselová

Body & Face clinique

Dobrý večer Ludmilo, co se týče cíleného ošetření vrásek, pak je možné si na místě dokoupit 1 ml kyseliny hyaluronové, která je určena k vyhlazení vrásky buď za 749,– pro méně hlubokou nebo 2199 pro hlubší vrásku. Toto bych ponechala na zhodnocení ošetřující dermatoterapeutky, která Vám doporučí a Vy se na místě rozhodnete, zda si budete tuto aplikaci přát či nikoli. Co se týče cesty, pak se prosím podívejte na naše www stránky kde je v záložce kontakty přesně popsána cesta. Pokud byste si ani přesto nevěděla rady, pak zavolejte naší manažerce na 774195336, ráda Vám poradí. Děkuji za dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Ludmila Muselová

Děkuji za hbitou a dostačující odpověď, cestu na stránkách máte popsanou opravdu výborně, že by to pochopila i ,,blondýna" Pátrám v paměti, zda jsem u vás již nebyla, jistě tuto nabídku ráda i se zvědavostí využiji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru