Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Šmik, šmik: Parádní sestřih pro všechny délky vlasů i barvení melíru

4,5 / 5 Kadeřnictví Lucie Praha - Karlín  (mapa) 243 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Iveta Márová

Dobrý den, také se mi nedaří objednat. Když není možné telefony zvedat při práci (to chápu) bylo by fajn uvést hodiny, kdy je vhodné se objednávat (a telefony někdo zvedat bude), případně zavolat na nepřijaté hovory později zpět, nebo alespoň poskytnout možnost objednat se přes e-mail nebo sms. Zvlášť když chcete při objednávce nadiktovat číslo voucheru. Děkuji, Iveta

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den Iveto, 25. a 28.8. mám dovolenou. Všechny informace o pracovní době a dnech volna jsou uvedeny na webových stránkách. V kadeřnictví jsem sama, zvedám hovory vždy, kdy mi to práce dovolí. Přes email nebo sms je domluva na termínu velmi komplikovaná. Kód voucheru chci nadiktovat pouze v ojedinělých případech. Pěkný večer Lucka kadeřnice

Petra Dvořáková Binková

Dobrý den,
zakoupila jsem si poukaz ale bohužel na uvedeném čísle to nikdo nezvedá. Kdy tedy mohu zavolat abych se objednala? Předem děkuji za odpověď. Dvořáková

Kadeřnictví Lucie

Dobrý večer paní Dvořáková, je mi líto že nemohu zvedat všechny hovory. Zákazníků kteří si koupili voucher je hodně. Pokud dělám práci u které telefon zvednout nemohu, objednávky musí bohužel v tu chvíli počkat. Ale věřte, že všechny objednávky budou uspokojeny, jak jen to bude možné. Pěkný večer. Lucka kadeřnice

Eliška

Dobrý den,

jakou používáte značku barev na vlasy ? Děkuji za odpověď

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den, používám profesionální italskou kosmetiku ING a Hair company. Pěkný den Lucka kadeřnice

Nikol Bieliková

Dobrý den, hledám kadeřnictví, kde by mi poradili s mými vlasy (chtěla bych změnu). Mám dlouhé vlasy. Kdybych si dražší voucher (i na melír) koupila dvakrát, je možné se pak na místě domluvit (po vzájemné konzultaci) a buď udělat dva melíry nebo melír a barvu?

Děkuji za odpověď.

Nikol Bieliková

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den, když si koupíte 2× voucher, kupujete si s ním i 2× střih a foukání. Myslím, že by bylo lepší koupit jeden voucher na melir a podle toho jakou budeme provádět změnu, spočítáme doplatek na služby, které ve voucheru nejsou. Pěkný den Lucka kadeřnice

Lída Součková

Prosím, je možné místo melíru barvení?

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den, při barvení je vyšší spotřeba materiálu, takže výměnu lze udělat s doplatkem 150 – 250kč podle délky a hustoty vlasů. Pěkný den Lucka kadeřnice

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru