Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dokonalé obočí: 3D permanentní make-up

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Alena

Dobrý den. Chci se zeptat, jak dlouho po zákroku je kůže v okolí zarudlá či oteklá atd.? Tzn. za jak dlouho bude obočí vypadat přirozeně? Děkuji,A.

Angela Nails & Beauty

Dobry den, Po týdnu, ale je potreba za mesic korekce (je jiz v cenne). S pozdravem Angela

Ilona Vykoukalová ,Kladno

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli je tato metoda vhodná i u obočí,které prakticky nemám žádné? Mám jen asi téměř tři roky staré klasické permanentní tetování.Měla jsem kdysi popálený obličej,řasy i vlasy mně narostly,obočí ne .

Angela Nails & Beauty

Dobrý den, ano lze :), navstivte nas facebook, na fotkach jsou i zakaznici kteri skoro nemaji oboci.
S pozdravem Angela

Eliška Karbanová

Dobrý den, prosím Vás jaké jsou kontraindikace? Je metoda vhodná i pro osoby na Warfarinu (lék na ředění krve)? Děkuji za odpověď.

Angela Nails & Beauty

Dobrý den, velice se omlouvám, ale nedoporučila bych :(
S pozdravem Angela

Stanislava Ciprysova

Dobrý den,
Jak dlouho se tetováním zabýváte??

 Děkuji

Angela Nails & Beauty

Dobrý den, jíž 1,5 roku. Navštivte nás prosím na facebooku na naše výsledky :).
S pozdravem Angela

Iveta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, před nedávnem (cca měsícem) jsem byla na vláskovaní u jiné kosmetičky, a teď by to chtělo korekturu. Děláte i korekturu po někom jiném? Kolik by to stálo. Předem děkuji za odpověď

Angela Nails & Beauty

Dobry den, ano delame i korekturu, cena je 1000. Ale je lepsi se na to podivat, v jakem stavu je. S pozdravem Angela

Jani Juhaňáková

Dobrý den, jedná se o microblading nebo permanentní makeup ? (tetování) Na fotkách máte microblading, v popisu normální metodu perm.makeupu. Dě­kuji

Angela Nails & Beauty

Dobry den, jde o mocroblading metoda. S pozdravem Angela

Nikola

Dobry den,

Je cena vcetne korekce?

Dekuji za odpoved.

Hezky den,

Šeráková

Angela Nails & Beauty

Dobry den, ano v cenne je zahrnuto i korekce :).
Preji hezky den a s pozdravem Angela

Michaela

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak kůže vypadá, pokud tuto metodu podstoupím a za pár let se budu chtít vrátit zpět ke svému přirozenému obočí. Vymizí z kůže úplně nebo se může stát, že budou viditelné nějaké stopy?

Děkuji, Michaela

Angela Nails & Beauty

Dobry den, nebojte se :), vydrzi cca 1,5 roku a pote uplne vymizi.
S pozdravem Angela

Iveta Vargová

Dobrý den, moje maminka by chtěla zákrok podstoupit. Je vhodný i pro 74 letou paní ? Děkuji

Angela Nails & Beauty

Dobry den, dekujeme za dotaz. Vubec to nevadi, bude to jen trosku bolet, koneckoncu je to tetovani. Navic mame kvalitni barvu od velice zname znacnce PhiBrows, ktery nevznika alergie. S pozdravem Angela

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru