Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Gargano: 7 nocí u pláže vč. dopravy a večeře + dítě do 11,99 let jen za dopravu

4,1 / 5 CK Gargano Itálie (mapa) 29 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Helena

Dobrý den,
je, prosím, ještě termín od 8. – 17. 9. volný? (pro 3 osoby)

Děkuji H. D.

CK Gargano

Dobrý den, bohužel tento termín je vyprodaný. Mohla bych Vám nabídnout apartmán od 10/9 – 19/9/2017 . S pozdravem Iva Maděránková

Renata

Dobrý den, potřebovala bych vědět, kdy je přibližný návrat zpět z dovolené
do Brna.
Moc děkuji
 Renata

CK Gargano

Dobrý den
záleží která trasa se jede zda přes Bratislavu – příjezd do Brna ráno, pokud přes Prahu tak v dopoledních hodinách. Záleží samozřejmě také na situaci na silnicích. S pozdravem Iva Maděránková

Denys

Dobrý den, lze využít tuto akci pro dva dospělé a dvě děti v termínu 1.9.-10.9.2017? Děkuji

CK Gargano

Dobrý den,

první volný termín máme od 10/9 – 19/9/2019 pokud by jste měl zájem je nutné si to ještě předem ověřit po telefonu. S pozdravem Iva Maděránková

Martina

Dobry den, je mozne si rezervovat 2 mista ? Jedna se o datum 8.9.-17.9 do patku? Nebo prosim napiste mi jak se to plati.Dekuji s pozdravem Nerusilova

CK Gargano

Dobrý den,
termín 8/9 – 17/9 je vyprodaný lze termín 10/9 – 19/9, ale jen do zítřka- mohu rezervovat. S pozdravem Iva Maděránková

Lucie Nohelová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat vkolik je odjezd 27.8 z Brna? a odkud? Vím, že je zájezd již vyprodaný, jen nikde nemůžu najít kdy a odkud odjezd je :)

Lucie Nohelová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy je odjezd 27.8 z Brna? a odkud přesně? Děkuji :)

CK Gargano

Dobrý den. termín 27.8 máme vyprodaný… s pozdravem Iva Maděránková

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, v kolik hodin a odkud je odjezd 10. 9. z Brna? Děkuji.

CK Gargano

Dobrý den, přistavení v 13:30 a odjezd ve 14:00… BRNO, Komárov – parkoviště u sídliště, Hodonínská 25, s pozdravem Iva Maděránková

David

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je ještě volné místo pro 6 dospělých v termínu od 8.9.-17.9. Popřípadě pro kolik lidí je jedna chatka. Děkuji za opověď.

CK Gargano

Dobrý den, mám 2 poslední chatky – jsou pro max. 4 osoby museli by jste mít 2 chatky – což lze. Dejte mi vědět zda je mám rezervovat s pozdravem Iva Maděránková

Siuda

Dobrý večer, jsme 3 dospělí a dvě děti 9 a 11 let, je možné využít tento voucher pro ubytování v apartmánu v termínu 1.9.-10.9.2017 ? A obě děti by platili jen dopravu nebo se sleva vztahuje pouze na jedno dítě. Děkuji za odpověď Siuda

CK Gargano

Dobrý den,
voucher nelze využít na jiné ubytování než na jaký je určen,ale máme velké slevy. S pozdravem Iva Maděránková

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je ještě volný nějaký apartmán v termínu od 10. do 19. 9.? (tři osoby) Děkuji.

CK Gargano

Dobrý den,
v tomto termínu jsou apartmány Trilo ještě volné, před zakoupením voucherů je nutné si u nás v CK udělat telefonickou předrezervaci. Hezký den, za Gargano CK Ilona Polcarová

OLGA

Dobrý den,včera jste mi psala,že v termínu od1.9 pro dvě osoby, máte volné jen chatky, prosím jak jsou vybavené soc.zarizeni atd.,jak daleko je to k moři, které povinné poplatky nejsou zahrnuty v ceně,zdá se může cestovat pouze z obc.prukazem­.dekuji za odpověď Olga

CK Gargano

Dobrý den Olgo,
pro klienty máme centrálně k dispozici sociální zařízení (záchody, sprchy, kout na mytí nádobí, centrální kuchyňka). Celý areál je 50 m od pláže, cestovat na občanský průkaz můžete. Povinné poplatky se na místě hradí tyto: rekreační taxa 2,20 EUR/os/den, poplatek za povlečení a závěrečný úklid dle typu objektu, v chatce je to 10 EUR/os/pobyt a 7 EUR/os/pobyt za lehátko na pláži.
Jen pro upozornění, před zakoupením voucherů je nutné si u nás v CK udělat telefonickou předrezervaci.
Hezký den, za Gargano CK Ilona Polcarová

Olga

Dobrý večer,jsme jen dvě osoby,je možné ubytování v termínu od 1.9. busem 10 dní pro 2 osoby z Prahy? Děkuji za odpověď

CK Gargano

Dobrý den apartmán pro 2 osoby již nemám , jen chatky. S pozdravem Iva Maděránková

Eva Hilovská

A můžu poprosit číslo na které bych mohla zavolat ? Děkuji moc

CK Gargano

608 330 419

Eva Hilovská

Dobrý den… Chtěla jsem se zeptat zda je ještě volná varianta 10dni Apartmán TRILO 6 od 1.9 do 10.9 pro dve osoby a jaká by byla celková cena děkuji moc za odpověď

CK Gargano

Dobrý den Trilo volné máme, ale je tam podmínka min. 3 osoby v apartmánu – platící ! Ale je možné, že pokud budu mít volné apartmány i příští týden povolím 2 osoby. Nejlépe si zavolat tak ve středu a ověřit. S pozdravem Iva Maděránková

Martina Slawiková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je ještě volné místo pro 2 osoby BILO 4 8.9.-17.9.? A jak je to s příplatky? 3990 + pobytová taxa 31E pobyt? 50 E kauce, 24 E úklid a ještě cca 70 E za lehátka a deštník? To vážně? Tím se celá ta sleva vrátila ne?
Slawiková

CK Gargano

Dobrý den, termín 8/9 – 17/8 je v rámci apartmánů vyprodaný. Mám volné poslední chatky. Povinné poplatky jsou povinné celou sezonu bez ohledu na slevy. Tzn., že je zaplatí i klienti co platí plnou cenu za ubytování. S pozdravem Iva Maděránková

Libuše Aková

Dobrý den, máte prosím volný apartmán BILO 4 pro 2 osoby v termínu od 15. 9. do 24. 9.? Doprava z Brna. Děkuji

CK Gargano

Prozatím nemám mám je všechny zarezervované.. zkuste zavolat v UT a ověřit zda se nějaký uvolnil. S pozdravem Iva Maděránková

Žanda

Dobrý den, chtěla bych jet v termínu od 3.9. a zajímá mě, zda je povinné si lehátko zaplatit, když chci ležet na zemi, nebo zda vůbec můžu ležet na zemi :) Děkuji

CK Gargano

Dobrý den,

ani je to povinné

s pozdravem Iva Maděránková

TOMÁŠ

Dobrý den,
jelikož je tam jen večeře, chci se zeptat, zda je tam možnost nakoupit si nějaké potraviny na místě a ceny jsou přijatelné?
děkuji
 Tomáš

CK Gargano

Dobrý večer.. lze přikoupit snídaně za 80,–Kč/osoba/ den, pak máme ve Villagiu obchod ceny , dle mne přijatelné a pak jsou v Mattinatě obchody a Market… s pozdravem Iva

Ida

Chtěla bych jet v termínu 15/9, jsem též sama, jako paní či slečna Jana, je možné se prosím zkontaktovat přes tento chat??(hesach@centrum.cz), dále odkud je odjezd z Prahy? A kdy je návrat(hodina?)Dě­kuji

CK Gargano

Dobrý den, je nutné nám zavolat a ověřit disponibilitu na č. : 608 330 419 s p­ozdravem Iva Maděránková

Mina

Dobrý den,
Ráda bych se dozvěděla , je li možno si zakoupit "prodlouženy " zájezd pro dvě osoby apartmán Bílo 4 třeba v termínu od 1.9. do 19.9 ?
Předem děkuji za odpověď

CK Gargano

Ano lze

s pozdravem Iva Maděránková

s.

Dobrý den, ceny výletů na vašich stránkách jsou konečné nebo je tam nějaká sleva?

CK Gargano

V rámci rekreační taxy:
Rekreační taxa
0 – 5,9 let zdarma

6 – 99 let 2,20 EUR /os./noc

Tato taxa zahrnuje:

poplatek místním úřadům
členství v Riccio clubu
neomezené využívání dětského hřiště s dětskou trampolínou zdarma pro děti do 12 let
beach – volejbalové hřiště
víceúčelové hřiště
zastřešená tělocvična
posilovna
ping-pongový stůl
cenově zvýhodněné fakultativní výlety (sleva 10% z katalogových cen dopravy)
cenově zvýhodněný nákup v CECO baru
cenově zvýhodněný plážový servis (sleva 50% z aktuální ceny)
slevy v přilehlých barech a restauracích (viz. seznam na recepci)
animační program – diskotéky, video, TV projekce, cvičení zumby a jiné dle aktuální nabídky v místě
Příplatek za lehátko na pláži

s pozdravem Iva Maděránková

Radka

Dobrý den, v kolik hodin se 1.9. odjíždí z Plzně a odkud přesně? Děkuji

CK Gargano

Dobrý večer:
https://www.gargano.cz/documents/gargano_cz_katalog_2017.pdf
str. 8

s pozdravem Iva Maděránková

eva

Dobrý deň, v termíne 25.8. – 3.9. autobusom
je možný nástup aj v Bratislave?
Ak áno, je k dispozícii aj apartmán Trillo, keďže na vašej stránke k dispozícii nie je? Cena 4199 Kč je aj s dopravou? Veľmi pekne ďakujem.

CK Gargano

Dobrý den, termín 25/8 je vyprodaný, ale měla bych 27/8 – 5/9 nástup v Bratislavě a a no je možný TRILO podmínka je 3 vouchery
s pozdravem Iva Maděránková

Ilja

V případě platby přes voucher Slevomatu mám 2 dotazy :

  • jaká je cena příplatku za 2 lehátka se slunečníkem na pláži v době 15.-24.9 2017 ?
  • zda se dá uplatnit u CK Gargano i sleva 400,– Kč/os. pro osoby starší 65 let, jak je v nabídce CK ?
CK Gargano

7 € /osoba při koupi AKCE SLEVOMAT nedá ceny jsou nastavené tak že na to již není prostor -tzn. proto přes Slevomat, ale pokud si objednáte za ceny na webu samozřejmě cena bude se slevou –400,–Kč. S pozdravem Iva Maděránková

Votánková

Dobrý den, potrebovala bych vedet, alespon orientacne, cas odjezdu z Prahy 1.9.

Dekuji…

CK Gargano

14:45 s pozdravem Iva Maděránková

Petra

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jaké skryté poplatky se pak ještě platí?
např. není nikde uvedeno, že je třeba platit za plynovou bombu atd.
lehátka se platí i v září?
Je možnost si vybrat nějaké výlety během pobytu a jaká je přibližná cena?
Děkuji
 Petra

CK Gargano

Dobrý den,
vše najdete na :https://www.gargano.cz/cs/
sekce informace nahoře v liště.. Iva Maděránková

OLGA

Dobrý den,jaké je tam začátkem září počasi,abychom se ještě ohřáli a prodloužili léto

Děkuji za odpověd

CK Gargano

Dobrý den,
počasí bývá krásné , ale bohužel ani Já jej nedokáži garantovat. Iva Maděránková

CK Gargano

Dobrý den,
počasí bývá krásné , ale bohužel ani Já jej nedokáži garantovat. Iva Maděránková

Marcela Šeborová

Dobrý den, podle obrázku viz. Váš odkaz : https://www.gargano.cz/cs/doprava/autobusova-doprava/ je u třetího obrázku trasa busu a je tam žlutá trasa s nástupním místem Plzeň, takže je možné nastoupit v Plzni… děkuji za info. Marcela

CK Gargano

Dobrý den
to záleží na termínu kdy chcete jet.. ne vždy se jede trasa přes Plzen a na portále slevomatu je na slevomatu je napsáno, která trasa je jede… Iva Maděránková

Renata

Dobrý večer,
chci se zeptat na dvě veci, připojení na internet je v ceně, nebo se platí, jak jsem se dočetla v recenzích?
Druhá věc, lehátka se musí zakoupit, jinak Vás nepustí na pláž nebo si mohu hodit jen ručník a pohoda.
Děkuji za Váš čas.

CK Gargano

Dobrý večer


Přístup na internet
Můžete si vybrat ze tří možností:

  1. 3 EUR – max. 1 den – kapacita 150 MB
  2. 12 EUR – max. 7 dnů – kapacita 800 MB
  3. 15 EUR – max. 10 dnů – kapacita 1200 MB

Po vyčerpání kapacity MB bude přístup na internet zpomalen na rychlost 64/64kbit. Objem přenesených dat se sčítá oběma směry (upload+download).

Přístup k WIFI je Vám k dispozici v celém areálu Villaggio Riccio a na pláži Lido Riccio.

lehátka jsou za příplatek jen v některých termínech… nevím jaký jste požadovala termín?
hezký večer Iva
Jana

Když pojedu sama,je možné že by mohl se mnou bydlet,kdo pojede také sám a nemuseli bychom platit za dva ,nebo se mám obrátit rovnou na cestovku,ta nabízí ubytování v apartmánu pro jednoho bez doplatku,děkuji

CK Gargano

Dobrý den, ne bohužel v apartmánu sama bydlet nemůžete a naše CK nedává cizí lidi do jednoho apartmánu. S pozdravem Iva Maděránková

Lucie

Dobrý den, kolik by pobyt stál pro 2 dospělé a 2 děti (7 a 9 let)?
 Lucie

CK Gargano

Dobrý den, to záleží na termínu a typu ubytování, ale každopádně vždy musíte ověřit dostupnost apartmánu na Vámi zvolený typ ubytování..nejlépe telefonicky – poté můžete koupit vouchery ( Vždy min. 2 vouchery ve vašem případě a děti do 12 platí jen poníženou autobusovou dopravu 2 380,–Kč – ubytování a večeře mají zdarma s pozdravem Iva Maděránková

Robert

Dobrý den, chci se zeptat, jak dlouho trvá cesta busem a jestli je bus pohodlný(lze v něm slušně přespat?, když se pojede přes noc), klimatizovaný a­pod.?

CK Gargano

Dobrý den,
zasílám odkaz : https://www.gargano.cz/cs/doprava/autobusova-doprava/
s pozdravem Iva Maděránková

Sabi

Dobrý den, chápu správě, že v apartmánu Bilo mohou být i pouze dva lidi? Nemusí být tedy obsazeny 4 lůžka? A v kolik hodin by se cca odjíždělo z Brna? Děkuji

CK Gargano

Ano chápete to dobře, ale napřed si stejně musíte ověřit disponibilitu. Nástup v Brně je v 14:00. S pozdravem Iva Maděránková

Lidy

?

CK Gargano

Dobrý den, bohužel nelze – doplatit cestu z Prahy. Nejede se trasa přes Prahu. V kolik je odjezd záleží na tom jaké si vyberete odjezdové místo
s pozdravem Iva Maděránková

Lidy

Je mozne doplatit cestu bus z Prahy ?Děkuji Ps: Pokud ne…V kolik a odkud je přesně detailně odjezd …?!

CK Gargano

Dobrý den, bohužel nelze – doplatit cestu z Prahy. Nejede se trasa přes Prahu. V kolik je odjezd záleží na tom jaké si vyberete odjezdové místo

s pozdravem Iva Maděránková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru