Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Designové porcelánové dózy PhiPhy s dřevěným víkem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Emílie Vrabcová

Dobrý den,

včera mi přišly tři dózy a dvě z nich mají poškrábané dřevěné víčko. Mám je jako dárek, proto se informuji, zda dají víčka se vyměnit?

Milvai

Dobrý den, můžete nám prosím poslat fotografie na vyridilka@milvai.cz? Dnes už to nestihneme, ale v pondělí už mohou být nové dózy na cestě k Vám.

Jana Kaděrová

Porcelánová dóza s akátovým víkem
Mareriál: sklo a bambus
Můžete to nějak vysvětlit? :)

Milvai

Můžeme :) Udělali jsme chybu v popisku, napravíme ji co nejdříve. Díky za upozornění.

Hanka

Dobrý den, je možno přidat k objednávce nějaké zboží z vaší nabídky?
 Děkuji

Milvai

Dobrý den, napište nám na vyridilka@milvai.cz, pokusíme se to nějak vymyslet :)

Ivana Pechová

Dobrý den, měla bych zájem o tyto dózy, ale v pátek brzo ráno odjíždím na dovolenou na 14 dní, vracím se 29.8. a nevím jestli je možné někde poznačit, aby mi zaslali později. Děkuji za odpověď Ivana

Milvai

Dobrý den, objednávku zašleme do Zásilkovny se zpožděním. Pěknou dovolenou!

Barbora

Dá sa prosím tovar objednať aj na slovensko?res­pektive sú takéto odberné miesta aj na slovensku?

Milvai

Dobrý den, v tuto chvíli je akce platná pouze pro objednávky doručované na území ČR. Pěkný den

Lenka

Porcelánové v nadpisu, v popisu skleněné.

Anna

Dobry den je mozny i os. odber? Dekuji

Milvai

Dobrý den, osobní odběr je možný poze přes síť výdejních míst Zásilkovna – cena této služby je 50 Kč. Pavel, milvai.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru