Nabídku Rumy Espero: perly z Dominikanské republiky exkluzivně s rumem Extra Anejo XO mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rumy Espero: perly z Dominikanské republiky exkluzivně s rumem Extra Anejo XO

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Yvetta Mikulcová

Dobrý den, proč nemáte zásilkovnu? Vaše současná cena za doručení se mi zdá zbytečně drahá. Děkuji.

Interdrinks

Dobry den
Už máme, nechtěli ale původně vozit lahve, 2 měsíce jsme do nich duli. až jsme je udolali. :-)
Ale projeví se to až u nových akcí, bohužel u starých s tím nelze nic dělat.

Díky Přehnal

Ondřej Turecký

Děkuji za odpověď, v tom případě pozbývá pro mě sleva smysl. Ve finále když si to objednám u vás přímo v eshopu , kde účtujete za 7 lahví 150Ķč , mě objednávka výjde levněji. Jen pro info za 45 Kg skříň do ložnice si DPD účtuje cca 350 Kč. Hezký den :)

Interdrinks

Ano, minulý týden jsme měnili dopravce a došlo k výhodnější nabídce na dopravu i urychlení doručení, což bylo cílem úpravy.
Akce se pouštěla někdy před měsícem ci dvěma, a tedy s původním dopravcem, a zpětně nelze v akci měnit podmínky, postihne to až případně další nové akce. Uvedená cena ale platí jen pro platbu předem, takže odpadá dobírka.
Jinak skříň se neposílá jako křehká, a DPD navíc nechce vozit víc než 3 lahve, museli jsme hodně tlačit, aby vozila aspoň 5 ks.
Je potřeba to vždy říci celé, ne jak naši politici :-)
Jinak bez přemýšleni kupte tam, kde je to v tu chvíli nejvýhodnější, to je jasné, často výhodná nabídka trvá omezeně, netřeba si o tom takto dopisovat.

Díky Přehnal

Ondřej Turecký

Dobrý den, v případě, že bych si od vás objednal 2 rumy z jedné nabídky a 2 a 3 z druhé. Budete mi účtovat poštovné dvakrát anebo za všechny 150 Kč?

Interdrinks

Dobrý den
Poštovné 150 kč je od jednoho do tří kusů, myslím, že je to uvedeno. Z toho plyne, že sedm lahví není do tří kusů, takže není poštovné 150 kč.
1–3 kusy jedno poštovné
4–6 kusu dvě poštovné
7–9 kusů tři poštovné

Je tedy nejlepší se napasovat na 3, nebo 6 nebo 9 ks.
Jen při info, dopravce účtuje dle váhy, jedna láhev 0,7 l váží cca 1,5–1,8, do 2 kg i s obalem se počítá.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru