Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kredit v hodnotě 500 nebo 1000 Kč na tisk fotografií z dovolené

4,6 / 5 MHprint.cz České Budějovice  (mapa) 14 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Vendy

Dobrý den,
musím si vybrat fotografie velikostí 10×15 nebo 9×13 nebo je možné vytisknout i 1 velkou fotografii na A4?
Děkuji za odpověď!

MHprint.cz

Dobrý den, jak budete chtít, vždy je to vytisknuto na formát A4 a velikosti dle Vaší potřeby.

Vendy

Dobrý den,

chápu tedy správně, že fotografie k tisku Vám mohu zaslat emailem a vy mi je vytištěné zdarma doručíte poštou?

Děkuji za odpověď!

MHprint.cz

Dobrý den, emailem dle mého to asi neprojde. Jedině přes úschovnu. Napište jaké chcete rozměry abych Vám je vložil na stránku o velikosti A4. Poté Vám je zašleme jak bude natisknuto. Děkuji

Michaela Ku

Dobrý den, u každé otázky je jiná cena, Jednou píšete, že na A4 se vejdou dvě fotografie 10×15 a u u další odpovědi tři. Tak jak to tedy jo? Je to strašně zmatečné a zavádějící a hlavně by měl být na stránkách slevomatu či vašich webových stránkách ceník. Bylo by to vše jednodušší a také kolik se vejde na A4 fotek ve formátu 10×15. Děkuji za odpověď

MHprint.cz

Zdravím Vás. Na jednu A4 se vejdou 4 ks fotky 9×13 nebo 2 ks 10×15.
Za jednu A4 je 10,– kč a je úplně jedno kolik tam vytiskneme fotek zda 4 ks 9×13 nebo 2 ks 10×15. Prostě cena je za stránku bez ohledu na počet fotek.

MHprint.cz

pokud chcete přesně 10×15 tak pouze 2 fotky.

Bára

Dobrý den, aha…
v prvním dotazu totiž stojí, že za 100kč bude vytisknuto 45 fotek = 15 A4 o vel. 10×15
Z toho jsem vycházela. Takže za kredit 500kč bude 50 A4 x2ks → 100 fotografií o vel. 10×15?
Děkuji Bára

MHprint.cz

Dobrý den, ano přesně tak. Já pořád počítám formát A4 a jak fotky budete chtít potom vytisknout je úplně jedno :).

MHprint.cz

asi ano

Bára

Dobrý den,

kolik fotografií o rozměru 10*15 bude vyhotoveno za kredit 500 kč prosím?
Jestli dobře počítám dle předchozí odpovědi, bude jich 225ks? Na vašem webu nic o výrobě fotografií totiž není uvedeno.
Děkuji Bára

MHprint.cz

na formát A4 se vejde 2ks fotek 10×15. tzn. pokud máte 225ks fotek tak děleno 2 = 112ks formát A4 × 10kč = 1112,– Kč. Takže podle tohoto se musíte odrážet. Jsme na prodejné každý den tak se klidně můžete stavit.
 Děkuji

Barbora Heroldová

Dobrý den, mohu poprosit o ceník tisku fotografií? Chtěla bych si koupit voucher v hodnotě 1000,–Kč
Nikde jsem jej nenašla, předem děkuji.
 BH

MHprint.cz

Dobrý den, ceník fotek A4 – 10Kč ks. Kolik fotek budete chtít na formát A4 je dle Vaši požadavků.
 Děkuji

martin

Odkaz na ceník, kolik fotek se vytiskne ve formátu 10×15 papír standart za voucher v hodnotě 100kč

MHprint.cz

45fotek nebo.li 15A4

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru