Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Obří pizza plná vašich oblíbených ingrediencí: průměr 60 cm, odnos s sebou

4,2 / 5 Pizza U Doktora Brno - Střed  (mapa) 437 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Josef Ferda

Sobota 26.8. V rozmezí půlhodiny 16 – 16.30 jsem volal celkem 10× (desetkrát!) na uvedené číslo 608 874 478 a bez výsledku, nikdo se neobtěžoval telefon zvednout. Na pevné lince z vašich stránek mi chlápek po dotazu po pizzerii u Doktora prostě položil telefon…Nejsem přímo z Brna, v autě tři hladové děti, které se těšily na slíbenou obří pizzu a rozhodně jsem neměl chuť ani čas to zkoušet přímo na místě s půlhodinovým čekáním. Moc děkuji za způsobené komplikace. Děti vás srdečně zdraví. Jen tak dál, vážení.

Pizza U Doktora

Dobrý den omlouváme se ale pizzar který měl být ten den v práci zkolaboval a je v nemocnici nepodařilo se nám za něj tak rychle sehnat náhradu tudíž bylo zavřeno.

Eva Doležalová

Dobrý den, dá se voucher využít i na dovážku až domů prosím?

Pizza U Doktora

dobrý den máte tam napsáno jen na osobní odběr to znamená že si musíte pro pizzu dojít osobně.

Katka

Dobry den, da se voucher vyuzit i na sestaveni vlastni pizzy?

Pizza U Doktora

Dobrý den bohužel ne

Jana

Dobrý den, musí to být jen jeden druh pizzy nebo si mohu nakombinovat druhy, když je tak velká a máme různé chutě :-D!!! Jinak pizzu máte vždy vynikající, kupujeme často ;)!! Předem dík za odpověď.

Pizza U Doktora

Dobrý den pizzu můžete mít na pulku

Jura

Cena je včetně krabice nebo si ji účtujete zvlášť .díky za odpověd.

Pizza U Doktora

Dobrý den cena je bez krabice doplácí se 20 kč.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru