Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jako ze žurnálu: střih pro všechny délky vlasů i balíček s melírem

4,7 / 5 Salon Dream s.r.o. Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz  (mapa) 57 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie

Dobrý den, dalo by se vyměnit melírování za barvení vlasů na hnědo? A kolik by byl popřípadě doplatek? Vlasy mám po lopatky, děkuji

Martina Herudková

Nám na Slevomatu běží různé balíčky melírování u Jany Chylové a barvení u Nikol Dubnické,vše tam najdete.Martina Herudková

Andrea Mutinová

Dobrý den bylo by možné misto meliru vlasy nabarvit a udělat jen pár proužků :)

Martina Herudková

Dobrý den,ano je to možné,ale jen po tel.domluvě s kadeřnicí.

Kristýna Hlavatá

Dobrý den, je možné místo melíru udělat ombre? Děkuji

Martina Herudková

dobrý den,ano je možné.Herudková

Lucie

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda stříháte i děti (dcera 9 let) a kolik by stál dětský střih – oživení vlasů do půl zad.
 Děkuji

Martina Herudková

Dobrý den,voucher je platný i pro dítě.Herudková

Zuzka

Dobry den, mela bych dotaz, jestli by slo misto meliru udelat blond barvu po celých vlasech.a jaky by byl doplatek, vlasy mam huste. Dekuji za odpoved

Martina Herudková

Dobrý den,objednat se můžete u slečny Dubnické,má v akci barvení,doplatek podle vaší délky vlasů 100,_až 200,_Kč.

Lenka Kučerová

Dobrý den, uvažuji zakoupení balíčků s melirem. Potřebovala bych melír po celé hlavě, odrust mám větší (cca 10 cm z důvodu původního záměru nechat barvu úplně odrust), délka téměř do pasu. Kolik by cca vycházel doplatek, děkuji, L.

Martina Herudková

Dobrý den asi 200,_Kč.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru