Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ultralehké a voděodolné boty BTK pro barefoot running

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Klára Šochová

Dobrý den,chci se prosím zeptat.Mám velikost bot 37 a v cm 23.To by odpovídalo podle vaší tabulky velokosti S.Ale když jsem se ptala v prodejně na boty barefoot,prodavač mi říkal,že je lepší si koupit boty o1,5 cm větší,protože se prsty a celkově chodidlo roztáhne,jak má volný prostor a pak boty tlačí.On sám měl tuto zkušenost.Mám si tedy koupit velikost M?A ještě můj přítel má velikost bot 47,máte i takovou velikost?Moc děkuji za odpověď.Klára Šochová

Skvelykup.cz

Dobrý den, objednávek dle tabulky to co vám řekl v prodejně se zase jedná o jinou značku bot. Rokosova

Veronika

Dobry den, jak mam postupovat, kdyz bych potrebovala o cislo vetsi, nez jsem objednala? Dekuji

Skvelykup.cz

Dobrý den, napište nám číslo kuponu, který začíná na 705....... a pošlete to na náš email kanavyy@gmail.com
 Ivana

Markéta Buřilová

Dobrý den, boty mi přišli tento týden v pořádku. Jen jsem se zmílila ve velikosti a chtěla bych se zeptat, jestli by byla možná výměna za boty o číslo větší?

Skvelykup.cz

Již jsem vám odpověděla do emailu. Ivana

Petra

Dobry den, mohu se zeptat na vahu jedne botky?
V pripade, ze bych dnes objednala, je mozne, ze bude na zasilkovne v praze druhy den? Predem diky za odpoved.

Skvelykup.cz

Dobrý den, boty můžeme odeslat příští týden. a váha cca 150g. Ivana

Iva

Dobrý den, dají se boty použít i jako „sálovky“ do fitka a na cvičení např. TRX aj.?

Skvelykup.cz

Dobrý den, ano dají. Ivana

Pavla

Dobrý den, doporučujete velikost M i při délce nohy 26,3 cm? Boty nosím 40. Nárt mám spíše užší a prsty drobnější. Děkuji. PŽ.

Skvelykup.cz

Dobrý den, to už je velikost L. Ivana

Petra

Dobry den, rada bych se vas zeptala na doporuceni velikosti, kdyz jedna nozka 25,5cm, druha 26cm? a kolik cm jsou na sirku? Diky Petra

Skvelykup.cz

Dobrý den, doporučuji velikost M. Ivana

Lenka

Připojuji se k dotazu Dalibora, můžete nějak specifikovat konkrétní rozdíly mezi botami z vaší nabídky a nabídky běžně na internetu? Název, fotky a ceny jsou totožné.

Skvelykup.cz

Dobrý den, jak už jsem psala jedná se o kvalitnější materiál. Ivana

Zdeňka Agacová

Dobry den, jakou poradite velikost, kdyz ma delku nohy 23,5 cm, ale bezne kvuli nadmerku kupuji boty 39–40? Palec mam dominantni, ale jen asi o 0,5 cm oproti ostatnim prstum. Dekuji za radu Zdenka

Skvelykup.cz

Dobrý den, velikost S. Ivana

Vendy

Dobrý den, mám objednaná (a již zaplacená) Mka a chtěla bych ještě přidat XLka. Je možné to objednat pod jednou platbou za zásilkovnu?

Děkuji za odpověď

Skvelykup.cz

Dobrý den, velice ráda bych Vám pomohla, ale v tomto případě musíte kontaktovat slevomat. Děkuji Ivana

h.henlova@seznam.cz

Dobrý den, mám velikost 42. délka nohy 27cm. Mám si objednat velikost L nebo XL? Bojím se aby mě netlačily ale nechci aby mě na noze plandaly. Díky za radu

Skvelykup.cz

Dobrý den, doporučuji raději menší. Ivana

Marika Hrůšová

Dobrý den, větší velikosti nemáte? Syn má velikost 44–45.Děkuji Hrůšová

Skvelykup.cz

Dobrý den, dle zkušeností zákazníků bude vašemu synovi velikost XL. Materiál je hodně flexibilní. Ivana

Dalibor

Dle mého se jedná o nekalou obchodní praktiku, tyto boty se běžně prodávají za 460Kč. Je součástí této nabídky něco více než jen ty boty?

Skvelykup.cz

Dobrý den, jde o použitý materiál a to pak rozhoduje o kvalitě a ceně.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru