Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní péče o nehty: Manikúra či pedikúra s lakováním nebo gel lakem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Natálie Červenková

Dobrý den, u manikúry s lakováním je možnost francouzské manikúry? Děkuji za odpověď

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, bohužel francouzskou manikúru neděláme. Krásný den

Romana J.

Dobrý den,
nějak mi nesedí vaše kalkulace – např. Mokrá pedikúra s lakováním cena 1098,– a po slevě 399,–Kč. To samé nabízíte na vašich stránkách za 599,–, akorát koupel nohou není 15–20 min, ale až 30 min a za to si v kalkulaci účtujete 499,–Kč, to je snad trochu moc? Můžete mi to vysvětlit? Děkuji

Soňa Jiroušková

Děkuji za odpověd.
O tom, že jsou laky kvalitní nepochybuji. Nemohlo to být tedy špatnou aplikací gelu na tyto 3 nehty ? Ostatní totiž drží dobrě. Kdy bych se mohla stavit na opravu ?
 Děkuji

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, myslím, že špatnou aplikací to nebude. Naše manikérky a pedikérky jsou odbornice,může to být třeba tvarem lůžka atd. Na opravu se zajisté zastavit můžete. Krásný den

Soňa Jiroušková

Dobrý den, ve čtvrtek 27.7. jsem u vás byla na manikůře a pedikůře s gel lakem. V neděli 30.7. , tedy 3 den po aplikaci gel laku, už mám 3 nehty oloupané. To je normální ? Slečny tvrdily , že vydrží 3 týdny a jak píšete, jsou to jedny z nejkvalitnějších gel laku. Počáteční nadšení z milého personálu a výsledné práce, vystřídalo tedy velké zklamání. Děkuji za objasnění ! Soňa

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, každý jednotlivec je jiný a individuální, může se stát, že lak nemusí někomu držet. Máme stovky spokojených zákaznic a lak jim drží. Lak je kvalitní, ale je možné, že právě Vám nesedl. Krásný den

Michaela Svobodová

Dobrý den, jakou značku gel laku používáte?
Děkuji,

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, používáme značku Enii nails – jedná se o jednu z nejkvalitnějších značek. Krásný den

Markétka Jelínková

Děkuji za odpověď, pokud teď voucher zakoupím, dostanu termín do 14.8.? Já bych tedy chtěla mani i pedi s gel lackem. Kamarádka by chtěla pedi s gel lackem. Je možnost jít na proceduru společně?

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, společně jít určitě můžete, ověřte si termín a zavolejte na recepci . Krásný den

Markétka Jelínková

Dobrý den, poslední dvě nabídky jsou úplně stejné ( manikúra a pedikúra s gel lakem) , pouze se liší cenou. Jaký je tedy rozdíl? A pokud voucher zakoupím, dostanu termín do 14.8.? Pak odjíždím na dovolenou. Díky moc, Jelínková

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, došlo k chybě ta předposlední kolonka je manikúra a pedikúra s lakováním za 649,– Kč a poslední varianta je manikúra a pedikúra s gel lackem za 749,– Kč. Přeji krásný den a úžasnou dovolenou :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru