Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské dvoubarevné šaty s krátkým rukávem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Renata Tkáčová

Dobry den,chci se zeptat kdyz si objednam saty s osobnim odberem,zda by se hned na miste daly odzkouset a pripadne vymenit za jinou velikost nebo barvu??dekuji

Moda62

Dobrý den, odzkoušet na prodejně lze, výměna je možná.

Katka J.

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, když si šaty objednám třeba dnes, kdy mohu očekávat, že dorazí? Potřebovala bych je na svatbu, která je už příští víkend. Myslíte, že by se to stihlo? děkuji za informaci.

Moda62

Dobrý den,
ano. Po objednání napište ještě na email, přidám si k objednávce poznámku,, spěchá,,.

Kholová

Prosím objednala jsem si šaty s krátkým rukávem černé se žlutou, omylem jsem vymazala číslo účtu a platební údaje, kam zaslat peníze a částku. Kholová Jana, Lhotka 187, Česká Třebová

Slevomat.cz

Dobrý den, děkuji za zprávu, byla by škoda o šaty přijít kvůli smazanému emailu. Platební údaje jsem Vám tedy poslala emailem znova. Hezký den, Tereza.

Markéta Strouhalová

Dobry den chci se zeptat zda je možné šaty vrátit v případě ze veloikost nebude sedět.Děkuji

Moda62

Dobrý den,ano. Do 14 dnů je možno vrátit.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru