Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dovolená na koňském ranči v Beskydech: Apartmány a kovbojská i valašská večeře

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Wellness penzion Ranč Bučiska Rožnov pod Radhoštěm (mapa) 65 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dáša

Dobrý den chci se zeptat na termín 6. – 8.10.2017 zda máte volno a jestli se dá hradit z FKSP. Děkuji Pěčková Dagmar

Ranč Bučiska

Dobrý den,z fondu se hradit dá,akorát volný víkend je nejbližší 20–22.10.

S Pozdravem

Lenka

Dobry den,sla by vymenit degustace palenky za neco jineho? Dekuji

Ranč Bučiska

Dobrý den,dle dohody není problém.

S Pozdravem

Lenka Rumpíková

Dobrý den, mám koupený voucher druhé dražší varianty. Napsal jste mi, že budeme ubytování nad stájemi. Nechápu podle fotek jak se tam vyspí 4 lidí. Děkuji za odpověď s pozdravem Rumpíkova

Ranč Bučiska

Posílali jsme Vám na email.
S Pozdravem

Rumpikova

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na druhý voucher za cenu 4000kc. Jeli bychom 2 dospělí a 2 děti staré 3 let plus 1 dítě staré roku. Jestli je možnost, že by děti spali snama a jestli se musí platit za to nejmenší. Děkuji moc za odpověď s pozdravem Rumpíkova

Ranč Bučiska

Když není potřeba přistýlka a spí s Vámi,nemáme s tím nejmenší problém.

S Pozdravem

Konvičková

Prosím,dá se zaplatit ticket benefits multi kupóny? Nebo multi benefit kard?

Ranč Bučiska

Bohužel toto u nás nejde.

S Pozdravem

Hanka

Dobrý den, byl by možný pobyt 1 dospělá os. + dítě 9 let v termínu 24.8.-26.8.2017
děkuji za odpověď Hanka J.

Ranč Bučiska

Dobrý den,nejbližší volné termíny jsou od 3.9.

s pozdravem

Lenka Mikošková

Dobry den máte volno od 10.9 dva dospělí a dvě děti?

Ranč Bučiska

Dobrý den,ano je volno.

S Pozdravem

Eva Poláková

Přeji dobrý den,mate volný termín v apartmanech pro dva na dvě noci od 11.8.?Děkuji za odpoveď. Poláková Eva

Ranč Bučiska

Dobrý den,nejbližší volné termíny jsou od 3.9.

s pozdravem

Katka Lipková

Dobrý den, balíček 2 dospělí + 2 děti do 11,9 let zdarma je velmi zajímavý. Vím, že je to hodně narychlo, ale zkusím. Máte volný termín 9. – 11.8.
V případě, že ano, dala by se nahradit degustace pálenky za něco jiného.
Moc děkuji předem za odpověď.
Příjemný den. Lipková

Ranč Bučiska

Dobrý den,nejbližší volné termíny jsou poslední týden v srpnu a pak září.

S Pozdravem Radek Žíla

Jana Maříková

Dobrý den, bylo by možno od 26.8.2017 do 29.8.2017? Děkuji za odpověď

Ranč Bučiska

volný termín je od 27.8.

S Pozdravem

Soňa Uchytilová

Dobrý den, máte prosím ještě volný apartmán (2 dospělí, 2 děti) mezi 28. a 31. 8. na 2 noci?

Ranč Bučiska

Dobrý den,termín je ještě volný.

S Pozdravem

Pavla Šuranska

Dobrý den našel by se nějaký volný termín od 11.8. mame na tři dny a dva dospělý dvě děti a pes.nebo pak od 18.8.?s pozdravem Pavla Š.

Ranč Bučiska

Dobrý den,nejbližší volné termíny jsou poslední týden v srpnu a pak září.




S Pozdravem Radek Žíla

Ranč Bučiska

d

Jiří V.

Dobrý den,máte volný apartmán v termínu 15–17.září?A jaký by byl příplatek za 4 letou dceru?děkuji za odpověď

Ranč Bučiska

Dobrý den,máme volné akorát poslední dva pokoje.Buď si můžete koupit voucher pro dvě osoby a doplatit 250Kč/den/ubyt + 150Kč/den/polo­penzi,nebo si zakoupit voucher pro tři osoby.

S Pozdravem

Miloslav Kozelek

Dobrý den, prosím vás, vaše nabídka na rekreační pobyt je velmi lákavá. I s tou cenou, ve slevě, která se týká 3 dnů a 2 nocí, na ubytování. Měl bych zájem , v období, mezi 31.7. až 13.8., pro ubytování v tomto vašem programu, který uvádíte.
Vzhledem k tomu, že moje manželka a já máme v té době volný program dovolené a já bych měl zájem o vaše ubytovací zařízení. Chtěl jsem se však zeptat, zda je možné i prodloužení tohoto ubytování a hlavně, pokud ano, jaké by byly cenové relace, dle vaší nabídky. Myslím tím například na dobu 4 až 5 dnů pobytu, jelikož bychom velice rádi využili tento náš pobyt k lepšímu využití naší dovolené a poznání této oblasti.
Děkuji a jsem s pozdravem Miloslav Kozelek.

Ranč Bučiska

Dobrý den,volné termíny jsou od 27.8.-1.9.,prodloužení pobytu není problém formou spojení více voucherů.



S Pozdravem Radek Žíla

Ivana Bednaříková

Dobrý den, akceptovali byste prosím ( u druhé varianty 2děti ) věk staršího ditete 12 let ?
Děkuji, Ivana

Ranč Bučiska

Dobrý den,ano-záleží jen o kolik-pak je jen malý případný doplatek za jídlo,o nic jiného se nejedná.

S Pozdravem

Iva Schw

Dobrý den,
brali bychom s sebou 2 děti – 8 a 1,5 roku. Vejde se cestovní postýlka do ložnice, příp. tam, kde bude spát starší dítě?
Jsou ještě nějaké volné termíny o prázdninách, nebo až potom od září?
Děkuji, Iva S.

Ranč Bučiska

Dobrý den,postýlka se vejde a volné termíny jsou od 27.8.,víkendy od 8.9.

S Pozdravem

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru