Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kadeřnické balíčky včetně regeneračního zábalu a melíru

4,7 / 5 Studio Nice Praha - Josefov  (mapa) 89 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Klara

Dobrý den, nebylo by možné voucher na melír využít také na barvu či přeliv? Děkuji za odpověď.

Studio Nice

Dobrý den,bohužel ne
Je to možné pouze s doplatkem ,podle spotreby barvy je to od 200,– max do 400,–

Lu Ka

Vážené studio Nice,
voucher jsem Vám odeslala na email 9.8 v 18:05 a termín byl v emailu v 14:30. Snad to vyřešíme co dál. Ozvala jsem se Vám a napsala email. Děkuji

Lu Ka

Dobrý den, koupila jsem si voucher a rezervovala termín pro moji sestru, dnes tam byla a vy jste ji nevzala, že nemá ten voucher v papírové podobě u sebe. Přes email jsme se domlouvaly, že to stačí elektronicky a vy jste to potvrdila. Mám ten email a nechápu to, je tam termín i to, že to stačí elektronicky. To je opravdu přístup a vyhozených 500kč.

Studio Nice

Dobrý den,to snad nemyslíte ani vážně tohle?Sestra byla objednaná na 14 hodin, ani nikdo nedorazil ani se nikdo neomluvil,tak si prosím se sestrou zkontrolujte adresu a pak někoho osočujte.O těch 500kč určitě nepřijdete,za­volejte si na slevomat oni Vám peníze vrátej,objednávala jste se přes mail, číslo voucheru jste mi nezaslala takže to tím pádem musíte řesit přímo se Slevomatem.Pokud máte ještě nějaké připomínky můžete se obrátit na tel.c. 778 063 065 ráda Vám je zodpovím.

Martina

Dobrý den, lze balíček Melír + regenerace využít ne na melír, ale na barvení odrostů? Případně za jaký doplatek? Děkuji za odpověď

Studio Nice

Dobrý den,prosim ozvete se na tel.c. 778063065
Dekuji salon Nice

Alena

Dobrý den, jen bych se chtěla ujistit, v balíčku Melir+regenerace je také střih? Děkuji

Studio Nice

Dobrý den,ano střih je součástí balíčku.
Hezký den salon Nice

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru