Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Hurá za rybkami z Mořského světa: Vstupenky pro celou rodinu

4,4 / 5 Mořský svět Praha - Holešovice  (mapa) 2 092 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Jana Ranglová

Dobrý den, dá se voucher využít na noční prohlídku?

Mořský svět

Dobrý den,

voucher se dá využít i na noční prohlídku.

Eva

Dobrý den. Jaký voucher zakoupit pro 2 dospělé a 4 děti ?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Evo,

doporučuji zakoupit variantu pro 2 dospělé a 3 děti do 15 let s tím, že čtvrté dítě lze doplatit na místě. Zároveň děti do 80 cm mají vstup zdarma :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Mýtinová Liběna

Dobrý den zakoupila jsem přes slevomat rodinnou vztupenku kterou jsem zaplatila vkladem částky na účet který mě uvedli a do dnešniho dne mě nedošlel voucher děkuji za odpověd Mýtinová

Slevomat.cz

děkujeme, že se ozýváte. Vaše platba nám dorazila a voucher by Vám měl dorazit obratem na email, pro jistotu jsem Vám jej ale poslala znovu. :-) Zkontrolujte si případně také spam nebo hromadné emaily, je možné, že spadl tam.

Svůj voucher si také můžete zobrazit po přihlášení do svého účtu na Slevomatu, po kliknutí na své jméno v pravém horním rohu zvolíte možnost „Mé nákupy.“ Hezký den, Tereza.

Gabriela Verbovská

Dobrý den,chci se zeptat zda je možná sleva pro 3 dospělé a jedno dítě.
 Děkuji

Mořský svět

Dobrý den,

doporučujeme zakoupit dva vouchery 1+1.

Marcela

Dobrý den, jsem 1 dospělý a 2 děti, mohu koupit voucher 2 dospělé a 1 dítě?
Moc děkuji,

Mořský svět

Dobrý den,
zcela určitě.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Petra Balvinova

Dobrý den,

jsme 2dospělí, 1 dítě – 5let a senior. Je možné zakoupit voucher 2 + 2 ?

Děkuji za odpověď

Mořský svět

Dobrý den,

napište mi, prosím na e-mail: sea-world@seznam.cz a domluvíme se.

Adéla Míková

Dobrý den, chci se zeptat, zda budu platit za roční dítě v kočárku (80cm)?

Slevomat.cz

Hezký den, děti do 80 cm výšky mají vstup zdarma.
S pozdravem
Nicola, Slevomat.cz

Kateřina

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné uplatnit voucher 2+1, jestliže by místo dítěte šel senior?
Děkuji za odpověď

Mořský svět

Dobrý den,

napište mi, prosím na e-mail: sea-world@seznam.cz a domluvíme se.

Martin

Dobry den, kolik se plati parkovne?

Mořský svět

Dobrý den,
pakliže k nám chcete přijet autem, doporučujeme prostorné parkoviště před Tipsport arénou, která je na dohled Mořskému světu a kde parkování stojí 40,–Kč na hodinu.

Zuzana Mandelová

Dobrý den,mám dotaz i když si koupím woucher pro 2 děti a 2 dospělé za 449,– a půjde pouze 1 dospělý bude to platit?

Mořský svět

Dobrý den,
samozřejmě to bude platit. Těšíme se na vaši návštěvu.

Martina Tržická

Dobry den. Chci se zeptat muzeme tam jit i s kocarkem?

Mořský svět

Dobrý den,

kočárek vzít samozřejmě můžete. Celé spodní patro je s ním průjezdné. Do prvního patra však vede pouze pevné schodiště, ale kočárek můžete nechat i „zaparkovaný“ u pokladny. Těšíme se na vaší návštěvu.

Anna Čudová

Dobrý den, asi jsem někde udělala chybu – žádný potvrzovací mail nedorazil, tak to zkusím ještě jednou :) Když teď koupím voucher do Mořského světa a provedu platbu přes internetbanking ( s platbou kartou online nemám zkušenosti), obdržím kód voucheru, tak abych mohla návštěvu uskutečnit ještě dnes?
Děkuji, Anna

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno,
platba bankovním převodem trvá zhruba 3 pracovní dny. Dnes to tedy bohužel nevyjde :( Pevně věřím, že Vás to neodradí a užijete si rybky třeba příští týden.
Jana, Slevomat

Anna Čudová

Dobrý den,
kdybych teď zakoupila voucher a provedla platbu přes internetbanking ( s platbou kartou online nemám zkušenosti), obdržím kód voucheru, abych mohla do Mořského světa ještě dnes?
Děkuji, Anna

Martin Valny

Dobry den da se pouzit ihned po zakoupeni dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine,
ano, voucher můžete uplatnit jakmile Vám dorazí na email. Rezervace není potřeba. :)
Jana, Slevomat

Michaela B

Dobrý den, pro případ 2 dospělý, 1 dítě v kočárku a jedno 3leté (do 100 cm) mohu využít voucher 2+2 děti do 15ti let? Děkuji

Mořský svět

Dobrý den,
v případě, že je jedno ze dvou dětí v kočárku, tak vám postačí voucher 2+1.

Nicol Esperanza

Ok, tedy pro dve osoby mohu zakoupit voucher ten za 339Kc?


Dekuji za info

Mořský svět

Ano, přesně tak.

Nicol Esperanza

Dobry vecer, budete mit otevřeno 1.8.? Radi bychom dve osoby…tj ten voucher za 339Kc?


Dekuji za info

Mořský svět

Dobrý den,

budeme mít zcela jistě otevřeno v naší obvyklé otevírací době.
Těšíme se na vaší návštěvu.

Elizabeth Eliz

Dobrý den, prosím, bylo by možné vyměnit stávající voucher na tuto akci za tento platící až do konce září? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den,
voucher lze vrátit pouze v rámci 14-ti denní storno lhůty od zakoupení a to vrácením peněz. Dále je možné voucher tzv. „refunfovat“, to však jen v rozmezí 14-ti až 30-ti dnů od vypršení platnosti voucheru. Refundací získáte kredity v hodnotě voucheru na váš účet tady na Slevomatu. 1 Kredit = 1 Koruna. Voucher bohužel není možné nijak měnit, zároveň nelze prodloužit jeho platnost.

Hezký zbytek dne,

sl. Sagar Rakin

Dobry den. Muzu tento voucher zrusit a zakoupit se jiny pro 2 dospele a 2 deti? Bylo by to bez poplatku? Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, napište nám, prosím, na vip.podpora@slevomat.cz, možné to bude. Hezký den, Tereza.

Jaroslav Kotek

Dobrý den,šel by kupón použít i jen pro dva dospělé?

Mořský svět

Dobrý den,
pro dva dospělé je ideální varianta 1+1.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Darja Vachova

Dobrý den,chci se zeptat,jsme ubytováni v Praze a chtěli bychom navštívit mořský svět.Za jak dlouho po zaplacení zašlete woucher a zda musí být vytištěný.Platbu bychom provedli bankovním převodem ČSOB,dnes je neděle,odjíždíme ve středu 19.7.,tak nevím zda bychom to nějak stihli.Děkuji za odpověď.

Mořský svět

Dobrý den,

za Mořský svět potvrzuji, že voucher nemusí být vytištěný. Co se týká zaslání voucheru, buď se tu k tomu někdo ze Slevomatu ještě vyjádří, nebo je kontaktujte na zákaznické podpoře.

Petr Hladík

Dobrý den, je potřeba voucher tisknout nebo stačí ukázat na displeji telefonu?
Chtěli bychom přujet zítra v pondělí 16.7.2017, tak doufám, že máte otevřeno.
Předem děkuji za odpověď. Petr

Mořský svět

Dobrý den,

postačí číslo voucheru ukázat v mobilu. Otevřeno budeme mít celé léto dle klasické otevírací doby PO-PÁ 8:30–18:00, SO-NE 9:00–19:00.

Darja Vachova

Dobrý den,chci se zeptat, zda máte otevřeno zítra dne 17.7.2017.Děkuji

Mořský svět

Dobrý den.
Otevřeno budeme mít celé léto dle klasické otevírací doby PO-PÁ 8:30–18:00, SO-NE 9:00–19:00.

Sevcikova

Dobry den, dnes (14.7.2017) bych zakoupila voucher, myslite ze uz v nedeli (16.7.2017) budu mit kod voucheru? Jsme z Brna a na vikend jsme u Prahy, tak by jsme s detma zajeli hodit ocko. Hezky vecer Sevcikova

Slevomat.cz

Dobrý den, omlouvám se za prodlevu. V případě, že je voucher zaplacen kartou online, přijde Vám ihned na email. Případně ho vždy najdete po přihlášení do svého účtu na Slevomatu vpravo nahoře v sekci „Mé nákupy“.
Děkuji a hezký den, Nicola, Slevomat.cz

Eva

Dobrý den, kalkulace ceny pro 1 dospělý a 2 děti ??:-)

Mořský svět

Dobrý den, doporučujeme voucher 2+1 – lze použít i pro váš případ a je stále nejvýhodnější.

Jana Štolfová

Dobrý den, v podmínkách je uvedeno, že kvůli rekonstrukci může být na den nebo dva zavřeno. Jsme z Olomouce a s rodinou jedeme do Prahy ve čtvrtek 27.7., můžete mi prosím potvrdit, že tento den budete mít otevřeno? Jiný den bychom to nevyužili. Děkuji za odpověď.

Mořský svět

Dobrý den,
tato poučka je tam hlavně kvůli rekonstrukci areálu Výstaviště, tak aby návštěvníci spíš pro dobrý pocit sledovali naše stránky.
Až do konce roku není hlášená žádná plánovaná oprava – takže i ve vašem naplánovaném termínu se budeme těšit ;)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru