Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dovolená u chrámu sv. Barbory, s polopenzí a rodinnou vstupenkou do galerie

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Penzion Barbora Kutná Hora (mapa) 282 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka Filipová

dobrý den,neuvolnilo se vám něco od 8–10.11 děkuji

Penzion Barbora

dobrý den,

je mi líto, ale tento termín máme stále obsazen. Volné termíny pro ubytování v našem penzionu jsou k dispozici v online kalendáři přímo na slevovém portále :) Hezký den recepce Barbora

Dagmar Jeschová

Dobrý den,měla bych zájem o pobyt pro tři dospělé osoby v třílůžkovém pokoji,na 3 dny/2 noci/,v termínu od 16.listopadu kdykoliv.Pokud by byl k dispozici pokoj s balkonem a krásným výhledem,byla by to pomyslná třešnička na dortu. Předem děkuji za odpověď. Dagmar Jeschová

Penzion Barbora

Dobrý den,

třílůžkové pokoje výhled na chrám nemají, pouze dvoulůžkové.
Do konce listopadu jsme plně obsazení, pobyt můžete rezervovat v on-line rezervacích přímo na slevovém portálu (dle dostupných kapacit).

Barbora recepce

Ondra

Dobrý den je u vás možnost pobytu od pátku do nedělě 20.10. – 22.10. Děkuji za odpověď

Penzion Barbora

Dobrý den,

je mi líto, ubytování je možné pouze dle dostupných kapacit v on-line rezervacích.
Barbora recepce

Michaela

Dobrý den, chci se zeptat, jestli máte volný termín 2.-3.12. a to pro 2 osoby. Dostala jsem Slevomat kartičky k narozeninám 2×1000,–Kč a ráda bych ji u vás uplatnila, jestli to bude možné.

Penzion Barbora

Dobrý den,

je mi líto, ale daný termín je zcela obsazený a také se přiznám, že vůbec netuším, k čemu slouží kartičky slevomatu a zda se dají u nás nějakým způsobem uplatnit.

Penzion Barbora

Michaela

Dobrý den, je pobyt možný i s miminkem?
Děkuji.

Penzion Barbora

Dobrý den,

ano, určitě, pobyt s miminkem je možný.

penzion Barbora

Marcela Janoutova

Dobrý den, ráda bych voucher zakoupila jako dar, je možné zakoupit voucher bez předchozí rezervace termínu? Ráda bych nechala výběr termínu na obdarovaném páru. Děkuji. Marcela Janoutová

Penzion Barbora

Dobrý den,

bez výběru termínu bohužel nelze, je mi líto.

penzion Barbora

Margita Daníčková

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jestli máte volný termín 28.9–1.10. dva dospělí a jedno dítě 10 let
Děkuji Daničková

Penzion Barbora

Dobrý den,

je mi líto, ale do konce října máme penzion plně obsazený.
Pro výběr termínu prosím volejte recepci 327 316 327.
Děkuji.

Barbora team

Iva Hejzlarová

Dobrý den,prosím máte volný termín od 7.10.-8.10.2017,2 dospělí a 1 dítě ve věku 6 let?Předem děkuji za odpověd. Hejzlarová.

Penzion Barbora

Dobrý den,
je mi líto, ale v tuto chvíli můžete objednávat již pouze volné termíny prostřednictvím on-line rezervací na slevovém portálu. Do konce října jsou všechny pokoje obsazené.

barbora team

Tykal

Dobrý den,
Prosím je možné platit poukazky Edenred?
Děkuji za info. Tykal

Penzion Barbora

Dobrý den,

popravdě vůbec netuším, poukaz platíte slevovému portálu, obraťte se tedy s tímto dotazem na něj.

Penzion Barbora

Jiří Horák Liberec Dvorská 396

Mám zájem o ubytování ve dnech 3.-5.října v pokoji s výhledem na chrám sv.Barbory.Již před 2lety jsme u vás byli.Platbu provedu převodem z účtu.
Jiří a Marie Horákovi Liberec.

Penzion Barbora

Dobrý den,

je mi líto, ale v tuto chvíli můžeme objednávat již pouze volné termíny prostřednictvím on-line rezervací na slevovém portálu.
Pokoje s výhledem jsou již dávno vyprodané.

Barbora team

Jana

Dobrý den chtěla bych se zeptat zdali by bylo místo pro pár na dny od 27 do 29, října (2 noci) děkuji M.

Penzion Barbora

Dobrý den,

je mi líto, ale víkendy jsou již plně obsazené.

Penzion Barbora

Šárka

Dobrý den, od kdy máte volný termín na 2 noci v týdnu a od kdy na 2 noci o víkendu? Děkuji, Šárka.

Penzion Barbora

Dobrý den,

o víkendu už volné termíny nejsou, mimo víkend mohu nabídnout od 22.10.

 Brei

Alena

D.d. Je možný uskutečnit u Vás pobyt pouze pro jednu osobu ? děkuji Alena

Penzion Barbora

Dobrý den,

přijet můžete samozřejmě i sama, nic méně koupit poukaz musíte pro 2 osoby.

Barbora team

Mirek V.

Dobrý den, měl bych zájem o pobyt pro dva na 3 dni(2noci), je volný termín od 16.8. do 18.8.? Děkuji Mirek V.

Penzion Barbora

Dobrý den,

je mi líto, ale do konce září jsme již plně obsazení.

 Brei

Marie

Zdravim chci se zeptat jestli máte volný termín v týdnu od 25.9.do 30.9. Na tři noci děkuji. MT

Penzion Barbora

Dobrý den,

je mi líto, ale termín na 3 noci mohu nabídnout až v říjnu mimo víkend.

 Brei

Miksová

Dobrý den, chtěla bych pobyt na jednu noc jak nabízíte pro 2 ooby, ale potřebovala bych to pro 3 dospělé osoby /stejný balíček/. Je to možné?
Děkuji za odpověď

Penzion Barbora

Dobrý den,

ano, to není problém, je potřeba domluvit se s recepcí na třílůžkovém pokoji, doplatek za dospělou osobu je 600,–Kč/noc se snídaní, večeři můžete vybrat ze stálého jídelního lístku nebo zakoupit za zvýhodněnou cenu menu polopenze.

Barbora team

Kateřina Hrbkova

Dobrý den,ráda bych si rezervovala pobyt 25.-26.11.pro dva dospělé.Je to možné?

Penzion Barbora

Dobrý den,

ano, v daném termínu mohu nabídnout poslední volný pokoj.
V případě zájmu prosím o zaslání kódu kuponu na náš e-mail.
Děkuji.

Václavíková

Dobrý den,
máte volný termín ve dnech od 18.8–20.8 pro dvě osoby? Děkuji za odpověď

Penzion Barbora

Dobrý den,

je mi líto, ale víkendové termíny jsou obsazeny až do konce října.

Barbora team

Ulvrová

Dobrý den, máte prosím volný termín od 1.12.do 3.12.? Ideální by byl pokoj s balkonem.
Děkuji.

Penzion Barbora

Dobrý den,

ano, volný pokoj máme, jen již bohužel bez balkonu.

M-Dolanska

Dobry den objednala jsem u Vas pobyt od 18,10na dve noci a mam peosbu kdyby bylomozne s balkonem a krasnym vyhlede, dekuji DOLANSKA

Penzion Barbora

Dobrý den,

pokoj s balkonem máte v tomto termínu rezervovaný.
Prosím o zaslání kódu kuponu na náš e-mail, spolu se jménem a termínem rezervace, aby byla rezervace kompletní.
Děkuji.

petr

Dobrý den,
doplňuji dotaz paní Procházkové:
takže jak máte uvedeno „těšte se na útulný pokoj s předzahrádkou nebo balkonem“, máte pouze jenom jeden pokoj? a nerozumím vaší odpovědi: že balkon je jen příjemný bonus…jsou tedy pokoje s balkonem a nebo předzahrádkou všechny nebo jen některý?
děkuji,
 petr

Penzion Barbora

Dobrý den,

tak ještě jednou: nenabízíme pokoje s balkonem, pouze ,,Útulné pokoje s příjemnou atmosférou''
Některé mají balkon a některé přístup k předzahrádce, bohužel nikdy není možné ubytovat všechny na pokoje s balkonem, i když by samozřejmě všichni chtěli :-).

Nabízíme ubytování u Chrámu sv. Barbory, ne ubytování v pokoji s balkonem, pokoje jsou stejně pěkné všechny, jen některé mají jako bonus balkon.

prochazkovah

Dobrý den,
proč nabízíte Těšte se na útulný dvoulůžkový pokoj s balkonem nebo předzahrádkou.
Když pak je pokoj bez balkonu či předzahrádky.
děkuji za vysvětlení.
Procházková

Penzion Barbora

Dobrý den,

nic takového v nabídce na stránkách Slevomat.cz nenabízíme, pouze jak je uvedeno: ,,Útulné pokoje s příjemnou atmosférou'' což bezpochyby jsou :-)

Penzion Barbora

Pokoje s balkonem a výhledem na chrám jsou pak již pouze příjemný bonus, ne podmínka koupě balíčku.

Martin

Dobrý den,

jak jsou veliké jednotlivé pokoje? Máme 10 měsíčního prcka, proto potřebujeme i hodně místa.

Děkuji.

Penzion Barbora

Dobrý den,

v tom případě bychom Vám mohli nabídnout rodinný pokoj č.10 a nebo pokoj s možností přistýlky č.9.
Pokoje mají klasickou hotelovou velikost do 20 m2 i s koupelnou.

Brei, penzion Barbora

Karel Kučera

Dobrý den.Máme zájem o pobytu vás dle balíčku za 4.499 od 18.-21,záři.Když bude volno a potvrdíte termín,zařídím vorcher a pošlu na vaši adresu.V případě obsazenosti nabídněte další volný termín.Těšíme se na pokoj s balkonem a krásnou vyhlídkou na Barboru,jak je to na fotkách.Kučera.

Penzion Barbora

Dobrý den,

pobyt v pokoji s výhledem mohu nabídnout od 10.10.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

penzion Barbora

Daniela

Dobrý den,prosím máte volný termín od 28.9.- max. do 1.10.2017? Předem moc děkuji za info,s pozdravem Daniela.

Penzion Barbora

Dobrý den,

celý víkend bohužel ne, pouze z pátku na sobotu.

Brei, penzion Barbora

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru