Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Permanentní make-up obočí trochu jinak: pudrová metoda pro přirozený vzhled

4,7 / 5 Viasofia Make-up studio Praha - Nové Město  (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michaela

Dobrý den,
Smí se tuto metodu podstoupit v těhotenství? A ještě se chci zeptat, jestli je podle Vás pro mě vhodnější pudrové obočí nebo vláskování. Mám obočí řídké a hlavně ke tvaru obličeje krátké, téměř se nelíčím a když tak právě jen to obočí přejedu tzv. řasenkou na obočí aby bylo výraznější.
Předem děkuji za odpověď

Viasofia Make-up studio

Dobrý den)
Bohužel nesmím to dělat,když jste v těhotenství …
 Sofia

Alena

D.d. Je tato metoda bolestivá ? Měla jsem „permanentní“ makeup a to mě bolelo. děkuji za odpověď Alena

Viasofia Make-up studio

Dobrý den)
To záleží na tom jak jste citlivá.. Kdo není citlivá, tu to nebolí vůbec. Jediný co mužů říct, ze to bolí rozhodne min než tetování.

Martina

Dobrý den. Kolik u Vás stojí metoda vláskování?Děkuji

Viasofia Make-up studio

Dobry den.
Stojí to 3990 Kč,ale na Slevomatu mám nabídku za 1999 Kč)

Jitka

Dobry den, jaky je rozdil mezi touto metodou a vlaskovanim? Dekuji

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!
Pudrova technika je výraznější, vypadá jako po make-upu, drží se díl. Vlaskova technika- vypadá víc přirozenější a je jemnější , potřebuje korekci v 80% situacích po měsíci. Potom ty dvě techniky se drží 1,5 roku.

Gábi

Dobrý den, kolik stojí korekce?
Děkuji

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!
Spotřeba barvy, umrtveni a dalších potřebných materiálu je defakto stejný. Cena je do 1500-, kč. Ale ne všem je potřeba dělat korekci, někomu stačí procedura jenom jednou a jsou spokojený s výsledkem)
Hezky den,
ViaSofiaStudio

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru