Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená s polopenzí na Šumavě: aktivní odpočinek a spousta možností výletů

3,6 / 5 Na Papírně Šumava (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Radka

Dobrý den, měli by jse volný termín mezi 13–20 říjnem ubytování na pokoji pro 2? Děkuji

Na Papírně

Dobrý den,
máme volný termín od 16.10.-22.10., vyberte si které dny by Vám vyhovovala a zavolejte na tel. 376390178, či po emailu napapirne@sumava.net si obednte a, prosím současně o dodání tel. a č.voucheru.
Děkuji M.H.

Leoš

Zdravím,
prosím je volný termín pro 2 os 5 až 8 října
 díky

Na Papírně

Leoši, je volný termín – pobyt na chatce /5.10.-8.10./ prosím o odpověď, čekám – tel. 376390178, či po emailu.
Děkuji M. Hrabačková

lucka

Dobry den chci se zeptat zda mate volny dvojlužkový pokoj od 28.9–1.10 dekuji za informaci

Na Papírně

Lucko, moc se omlouváme, ale v tomto termínu nyní nemohu přislíbit, možná, že se stane, že někdo odřekne, pokus se tel. na začátku týdne, jinak máme ještě víkendové termíny v říjnové volné.
Děkuji M. Hrabačková

Veronika Šulcová

Dobrý den,
máte ještě volný dvoulůžkový pokoj od 12. do 15. září?
Děkuji! V. Šulcová

Na Papírně

Dobrý den,
opravdu máme poslední dvoulůžkový pokoj, prosím volejte zítra během dopoledne na 376390178 a dohodneme se.
děkuji M. Hr.

Adéla Čapková

Dobrý den. Je ještě volný termín 24.-26.8.?
Děkuji

Na Papírně

Dobrý den, omlouváme se, ale tento termín je obsazen.
Děkuji M. Hrabačková

Pavla

Dobrý den, byl by volný termín pro 2 na 2 noci 25.8 – 27.8. ? Děkuji.

Na Papírně

Dobrý den, omlouvám se, ale termín je obsazen. Děkuji M. Hr.

Vladka

Dobrý den,
prosím Vás září-říjen jsou nějaké volné termíny pro dvě osoby?

Na Papírně

Dobrý den,
v září druhá polovina, poslední víkend je obsazen, říjen možno nabídnout v plném rozsahu. Volejte na 376390178.
Děkuji M. Hrabačková

Na Papírně

JIž bylo odpovězeno.

Martina Šimková

Dobrý den,
máte volno v termínu 24. – 27.8. (čt-ne), prosím? Díky

Eva

Dobrý den, chci se zeptat zda by byl volny termin v rozmezi od 14. 8. do 23. 8.? Chtela bych nekdy v tomto rozmezi na 4 dny pro dve osoby. Dekuji.

Na Papírně

Dobrý den,
navrhuji od 18.8.-21.8. /Poslední možné ubytování/
Prosím o rychlou odpověď na tel. 376390178 do 10.8. předrezer­vace.
M. Hrabačková

Vladimír Hecl

Dobrý den,volný termín od úterý 1.8. na 5 nocí do neděle 6.8. pro 3 osoby?
Eventuelně na 3 nebo 2 noci vždy od úterka 1.8. nebo s odjezdem v neděli 6.8.?
Děkuji předem za odpověď.
 Hecl

Na Papírně

Dobrý den, omlouvám se, ale i před dvěma dny jsme měli naplněnu kapacitu – obsazeno.
Děkuji M. Hrabačková

Denisa Grygerková

Dobrý den, prosím pěkně, máte volný termín pro 2 osoby od 4.8.-6.8.2017? Děkuji moc za možnou odpověď.

Na Papírně

Dobrý den,
omlouvám se, ale tento termín je plněno obsazeno, nelze zajistit VAši objednávku.
Děkuji M. Hrabačková

Miroslav Fomín

Dobrý den, chci se zeptat na volný termín při zakoupení voucheru pro 2 lidi 17.8 – 19.8.2017? Děkuji za odpověď. Fomín

Na Papírně

Pane Foltýn , rádi bychom, ale omlouváme se máme naplněnu kapacitu.
Děkuji za pochopení M. Hrabačková

Pavla Opatová

Dobrý den,
máte volný termín od 22.8.-24.8.?pro 2 osoby
Děkuji Opatová

Na Papírně

Dobrý den.
ano máte před rezervaci provedenu, ovšem potvrzení tel či emailem do 25.7.2017
Děkuji M. Hrabačková

Jana

Dobry den,

Byl by volny termin v obdobi 7.8. do 18.8 na 4 noci/e dny pro 4 dospele osoby?

Predem dekuji za odpoved,
 Jana

Na Papírně

Dobrý den,
před rezervace dvou dvoulůžkových pokojů v termín od 7.8.-11.8., prosím vzhledem k vyššímu požadavku o pobyty 25.7. zrušíme tuto rezervaci v případě, že nebude z Vaší strany zájem / potvrzení telefonické 376390178 anebo e-mailem.
Děkuji M. Hrabačková

Pavla

Dobrý den,
20.7. jsem psala na e-mail uvedený v nabídce nějaké dotazy, které jsem na nabídku měla. Týkaly se hlavně volných termínů, polopenze a kuřáckých prostor. Včera (21.7.) jsem pro jistotu poslala stejné dotazy z jiného e-mailu, kdyby náhodou první e-mailová adresa skončila ve spamu.
Jsem stále bez odpovědi. Poněkud mě to zaráží, očekávala bych, že pokud nabízím ke komunikaci i e-mail, tak na něj odpovídám.
Zkusím se tedy připomenout ještě tady. Nabídka mě zaujala, ale pokud se mnou nebudou schopni komunikovat, budu muset asi vybírat jinde.

Na Papírně

Dobrý den,,
ano jsme schopni komunikovat, ovšem musím vědět na co, Váš dotaz chcete vědět, zda je nekuřácké pracoviště i prostory/ tak si to vykládám /, ano jsou Nikde se nekouří , pokud je kuřák musí ven. Ale Váš pobyt je zajištěn a to termín od 6.8.-9.8.
pro čtyři osoby, snad je vše v pořádku : Těšíme se na Vaši návštěvu.
M. Hrabačková

Lýdie Kaňová

Dobrý den,volala jsem tam mám zamluvené ale mám si koupit vouchery?prosím o radu

Lýdie Kaňová

Ano je to můj e mail

Slevomat.cz

Dobrý den, Lýdie,
ano, vouchery si jistě zakupte a jejich kódy poté nahlašte přímo v hotelu. Typ balíčku prosím zvolte podle počtu rezervovaných nocí. :)
Pevně věřím, že se Vám na dovolené bude líbit.
Jana, Slevomat.

Eliška

Dobry den,byl by volny termin od 16.8.a dale? Dekuji.

Na Papírně

Dobrý den paní Eliško, mohu nabídnout termín od 18.8.- 21.8., od 27.8.- 1.9. dále jsou pokoje v září.
Neuvádíte ani počet pobytový dnů.
Prosím pokud je stále Váš zájem prosím o potvrzení před rezervace do 25.7.2017
Děkuji M. Hrabačková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru