Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha s kroužkovou vazbou

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 307 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Vít Adámek

Dobrý den,

jaká je prosím dodací doba ode dne odeslání objednávky, v případě že bychom zadávali do výroby dvě kroužkové knihy 12stran?

Computer MCL Brno

dobrý den, dodací doba je nyní 10 dní, ovšem v současné chvíli stíháme i rychleji.

Dobrý den, už jsem vytvořila fotoknihu s kroužkovou vazbou, je podle mých představ, ale v náhledu se nezobrazuje titulní a poslední strana. Kde zjistím jaká bude obálka?? Zvolila jsem louku.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Obálka v náhledu bohužel není. Vidíte ji jen v návrhu knihy.

Ilona Novotná

Dobrý den, kde v online aplikaci najdu šablonu pro 12 stran kroužkové vazby? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v našich programech naleznete kroužkovou fotoknihu od osmi stran. Stačí si jen v nabídce zvolit přímo 12 stran.

Pavla Spáčilová

Dobry den…na jednu stranku si můžu vybrat jestli chci jednu fotku nebo čtyři nebo je to dané..

Computer MCL Brno

dobrý den, záleží na Vás, program je velice variabilní. Můžete dávat fotek, kolik chcete.

Lenka Nedvídková

Už jsem si koupila voucher na dvě fotoknihy, když dokoupím ještě tuto s kroužkovou vazbou, půjde to poslat společně za jedno poštovné?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud objednávky zašlete z jednoho počítače na stejné objednací údaje v rámci 24 hodin budou Vaše objednávky sloučeny do jednoho balíčku.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru