Nabídku Parádní tetování od talentovaných profesionálů mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Láska na celý život: Parádní kérka od profesinálů ze studia Tata Tattoo

4,9 / 5 Tx5 Tattoo Studio Olomouc  (mapa) 59 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jolana Pelíšková

Dobrý den, chci se zeptat, mám dva vouchery na hodinu tetování, můžu je použít dohromady na dvouhodinové tetování? Děkuji

Tx5 Tattoo Studio

Dobry den,
ked uz ich mate kupene tak urobime vyjimku, inak sa vouchery scitat nedaju, hlavne vo vyssich hodnotach.
Takze ano mozme sa dohodnut na dvojhodinovom tetovani.
Termin si mozte dohodnut na info@tatatattoo.cz
Zatim pekny vecer!
Za Tc5 Daniel

Kristýnka

Zdravím e-mail Kristynka.ondrasikova@gmail.com e-mail jsem zkusila poslat znovu

Tx5 Tattoo Studio

Ok diky asistentka Vam dnes odpise.
Zatim pekny den!

Kristýnka

Zdravím chtěla bych poprosit o odpověď na mail než se vouchery vyprodáj:))

Tx5 Tattoo Studio

Dobry den jaky mate mail? Pisali ste na info@tatatattoo.cz?

Franta

Dobrý dej chtěl bych se zeptat jestly děláte i dočasné tetovaní cca na 1–3 roky děkuji.

Tx5 Tattoo Studio

Dobry den bohuzial docasne nerobime ani nedoporucujeme – ostavaju po nom totiz stopy aj po rokoch

Lucas

Zdravím :) stihneme za tu hodinu začernit prsty od půlky ke kloubum na dlani? :)

Tx5 Tattoo Studio

Dobry den, bohuzel ne, prsty na rukach su specificka zalezitost, treba to zacernit aj na dva tri krat a vzdy mezitim zahojit. Priprava tetovaciho stolika so sterilnymi nastrojmi stoji 300 kc takze by nam z 3hodinoveho voucheru ostalo 50 Kc :)
Cena sa bohuzel da urcit az pri osobnej konzultaci v studiu. Ak mate dalsie otazky nevahajte sa ozvat. Zatim pekny den! Za Tx5 Daniel

Lukáš Sigmund

Dobrý den kolik hodin by zhruba zabralo tohle tetování?

Tx5 Tattoo Studio

Dobry den, neprisla nam priloha, skuste mail. Zatim pekny den

Šárka Vembi

Dobrý den,dá se zhruba popsat,co lze stihnou za hodinu tetování? Jednodušší nápis,nějaká velikost obrázku atd.?
Moc vám děkuji ,Šárka

Tx5 Tattoo Studio

Dobry den,
za hodinu sa daju stihnut uplne jednoduche male obrazky a napisy.
Do hodiny sa zapocitava aj priprava, takze na samotne tetovanie zostava cca 30 minut. Ak chcete vediet kolko by trvalo Vami vybrane tetovanie, poslite obrazok na nas mail aj s popisom velkosti a my Vam napiseme kolkohodinovy voucher by ste potrebovali. Zatim prajem pekny vecer!
Za Tx5 Daniel

Lenka

Díky moc za odpověď, mám již zkušenost a portrét z foto od Adama Kremera, kterého povazuji ta top, tak jsem jen chtěla dát šanci nabídce, kterou mám blíže, jinak představu mám. 🙂

Tx5 Tattoo Studio

Tak to uz je na Vas. Cenu znate, termin mozny koncom leta. Od Vas uz budeme len potrebovat foto. Jak sa rozhodnete pre nase studio, nevahajte sa ozvat. Zatim prajem pekny vecer!

Za Tx5 Daniel

Lenka

Hezký den, troufnete si na přesný a realistický portrét dítěte v barvě? Díky za upřímnou odpověď 🙂

Tx5 Tattoo Studio

Dobry den, ano troufneme, ale na 100% by sme Vam to vedeli povedat az keby sme videli presne foto.
U portretu bohuzial nebude mozne vyuzit akci slevomat, pretoze portret je velmi specificke tetovanie a cena sa neda urcit od hodiny, ale urcuje sa za dilo.
Napriklad portret 10×10 cm v barve by stal mezi 8 az 12 tisic.
Asi ste si cenu predstavovali nizsi, popripade skuste napisat do dalsich studii aby Vam poslali cenovu nabidku. Pozornost pak venujte kvalite ich portfolia, cena pod 8000 u portretu moze znacit nizku kvalitu tetovania.
Ak mate dalsie dotazy nevahajte sa ozvat.
Zatim prajem pekny den!

Za Tx5 Daniel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru