Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Balení melaminové nano houby na čištění těžko odstranitelné špíny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dora Petříčková

Dobrý den, mohu se zeptat proč mi přišly houbičky v šedivé barvě? To je nějaká inovace, nebo mám zase smůlu na produkty? :D

Ing. Tomáš Pfeifer

Dobrý den. O žádnou inovaci se nejedná. Máme totiž 2 druhy houbiček (liší se jen barevně). Nejspíš se někdo u nás prekouknul a poslal vám šedivé. Pošlete mi e-mail a domluvíme se na řešení situace. Hezký den :)

Veronika Kaňková

Dobrý den,
Také jsem kupovala na aliexpressu 100 ks za 101 Kč a poštovné dokonce zdarma …
a naprostá spokojenost… Celkem jsem koukala na Vaší cenu :-(

Ing. Tomáš Pfeifer

Dobrý den. Jak jsme již psali, tak nejsou houbičky jako houbičky. Na tento produkt máme svého dodavatele (který nám ručí za kvalitu). Však se můžete přesvědčit hodnocením tohoto produktu našimi zákazníky, kteří naše houbičky již hodnotili.

Alžběta

Dnes mi houbičky dorazily. Musím pochvalit, vycistila jsem s nimi celou kuchyňskou linku a dokonce i bílé boty, které jsou ted jako nové. Za me mohu jen doporučit, super produkt do domácnosti :)

Ing. Tomáš Pfeifer

Moc děkujeme :-) . Také jsme se divili co vše houbičky zvladnou vyčistit, když se nám poprvé dostaly do rukou

Lukič

Docela předražené… na aliexpressu jsme si jich koupil 100ks za 101kč … Šílená zlodějna… ale když jsou lidi hloupí :)

Ing. Tomáš Pfeifer

Dobrý den. Nejsou houbičky jako houbičky. Houbičky kupované za 1 Kč z aliexpressu se trhají a drolí. Naše houbičky se nedrolí a fungují přesně tak, jak je psáno v popisu. O tom se však můžete přesvědčit i v hodnoceních z předchozích prodejů.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru