Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Redukce nadbytečné kůže na horních či dolních víčkách

4,8 / 5 Jamarti Teplice Teplice  (mapa) 15 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina

Dobrý den, budete opět někdy vPraze? Díky

Sládková

Dobrý den, ráda bych se zeptala ..v ceně je jedna korekce ? Když bude potřeba více korekcí, musíme si koupit další voucher ?A kdy bude pan doktor v Karlových Vareh ? děkuji

Jamarti Teplice

dobrý den, další korekce se urči po kontroly 1.korekci . zatím vam stačí 1 voucher , ve varech budeme po prazdninách , začatkem zaří
 děkují

Monika Veselá

Dobrý den,jsem z Prahy,jelikož se bojím jít na klasickou operací,vaše nabídka mě velice zaujala,tak jsem se chtěla zeptat,jestli nemáte pobočku alespoň o kousek blíž😊Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, pobočka k této nabídce je bohužel pouze v Teplicích :)

Jamarti Teplice

dobrý den , od 18.8 jsme ve praze , klidně se můžete provest vykon v praze
 děkují

Lucie Šůstková

Dobrý den,

jak dlouho vydrží redukce nadbytečné kůže? Ráda bych koupila voucher k narozeninám.

Děkuji Lucie

Jamarti Teplice

dobrý den , vydží vysledek 3–5 let
děkují
Jamarti

Hana Mikynová

A je možná konzultace s doktorem u vás? děkuji

Hana Mikynová

Dobrý den,je tato úprava vhodná i pro tzv.„pytle“ pod očima?Chtěla jsem jít na klasickou operaci,ale tahle se mi zdá šetrnější. Děkuji Mikynová H.

Jamarti Teplice

Dobrý den, touto metodou se provádí i dolňi víčka , ale v případě, ze přítomny tuk pod víčka nelze provést, proto se doporučuji dolní víčka předem konzultovat s doktorem . Dekuji
Jamarti

Jamarti Teplice

většinou se provádí vykon bez konzultace ale pokud nejste se jista zavolejte nam . cislo najdete na stranky
 děkuji

Květa

Dobrý den , měla bych zájem o redukci nadbytečné kůže na víčkách . Jelikož jsem z Teplic , mohla bych zaplatit částku u Vás na místě ? Ještě bych se chtěla zeptat jak dlouho tato redukce víček vydrží ? Děkuji za odpověď . Hezký den .
Květa Teplice

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru