Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Hodinové masáže a relax s rybkami Garra Rufa v Thajském ráji – i permanentky

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha - Staré Město  (mapa) 1 374 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tatiana

Dobrý den, přijímáte Sodexo Flexi pasy? Pokud ano, jdou uplatnit pro nákup voucheru na Slevomatu? Děkuji a preji příjemný den;)

Thajský ráj

Dobrý den Tatiano,
velice se omlouváme, ale bohužel Sodexo Flexi pasy nepřijímáme.

Sandra

Dobrý den,

je možné zakoupit olejovou masáž a využít ve dvojici s kamarádkou ve stejný termín (tak jak nabízíte variantu s thajskou) ? Termín 24.8. dopoledne zatím volný ? Václavák, nebo Staromák. Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den Sandro,

samozřejmě je rto možné, avšak záleží na kapacitě poboček. termíny zatím volné jsou, ale kapacity se mění každým okamžikem.

Jirina

Chtěla bych si objednat olejovou masáž na 60 min.přes slevomat. Mate takovou nabídku na slevomatu nyní?

Slevomat.cz

Dobrý den,
ano takovou nabídku máme. Stačí, když si rozkliknete varianty nabídky a tam ji naleznete.
S pozdravem Nicola, Slevomat.cz

Iva

Dobrý den, uplatnila jsem prostřednictvím online formuláře Thajského ráje voucher na 3 návštěvy, ale rezervovat mi to umožnilo jen jeden termín. Teprve poté jsem si bohužel všimla, že se tento druh voucheru nejprve má vyměnit za permanentku Thajského ráje. Znamená to tedy, že už na další dvě návštěvy nebudu mít nárok? :-( případně jak postupovat k nápravě? Děkuji za odpověď.

Thajský ráj

Dobrý den, prosím napište nám na podpora@thajsky-raj.cz email s číslem slevomat kódu. Pravděpodobně došlo k drobné komplikaci, která bude obratem vyřešena.

Tereza

Dobrý den,
mám problém se dovolat na pobočky, většinou nikdo telefony nebere. Je možné prosím zajistit lepší obsluhovatelnost telefonní linky, která je klíčová pro kontakt se zákazníkem? Děkuji.

Thajský ráj

Dobrý den Terezo,

recepční jsou na pobočkách vytížené, denně jim volá spoustu zákazníků. Doporučujeme zasílat i sms, recepční odpovídají. Pokud se jednalo o dohohnutí rezervace, prosím využijte k rezervaci náš online rezervační systém zde: http://rezervace.thajsky-raj.cz/

Michaela

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda na pobočce mostecká je možnost aby šli 3 lidé zároveň a jak dlouho dopredu je potřeba se objednat. Děkuji Míša

Thajský ráj

Dobrý den Míšo,

je možné objednat 3 osoby v jeden termín, záleží však na kapacitě pobočky, daný den. Rezervovat doporučujeme idálně 10 dní dopředu, nejpozději však 30 dní před koncem platnosti voucheru.

Gaby

Dobry den, u te thajske olejove masaze je masaz celeho tela nebo jen zada? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
každá varianta má různou nabídku partií k namasírování.
Stačí rozkliknout varianty a následně v pravém sloupci „V CENĚ VARIANTY:“ naříklad" Thajská masáž nohou, zad a šíje – 60 minut
Relaxace s rybičkami Garra Rufa – 10 minut"
Proklikejte se a uvidíte jestli jste našla co hledáte.

Marek

Dobrý den,

jaký je rozdíl v prvních třech variantách (za 299, 349 a 399 Kč)? Připadají mi stejné a tak nevím, kterou vybrat.

 Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den Marku,

1.VARIANTA: 60 minut thajské masáže nohou, zad a šíje + 10 minut s rybkami Garra Rufa 299 Kč

Omezení: Voucher můžete využít pouze na provozovně v Mostecké, a to v časech od 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 20:00 nebo 21:00.

2. VARIANTA: 60 minut thajské masáže nohou, zad a šíje + 10 minut s rybkami Garra Rufa 349 Kč

Omezení: Voucher platí pouze na provozovně v Mostecké.

3. VARIANTA: 60 minut pravé thajské masáže + 10 minut s rybkami Garra Rufa 399 Kč (celotělová masáž)

Omezení: Voucher neplatí na provozovně v Mostecké – ale na všech ostatních ano.

Pavel Rotta

Nemohu naíjt telefon na uplatnění termínu masáže Praha 1 Celetná 9 díky za meilik

Thajský ráj

Dobrý den,

rezervovat termíny můžete i přes náš online rezrevační systém zde: http://rezervace.thajsky-raj.cz/

Michaela

Dobry den, jde to uplatnit i na pobocce na Vaclavaku? V omezeni je napsáno ze jde uplatit jen na pobočce Mostecká. Dik za odpověď

Thajský ráj

Dobrý den Michaelo,

pokud máte voucher, který je pouze na pobočku v Mostecké ulici, nelze využít v jiných pobočkách.

Marcela

Dobrý den, je možné využít voucher na 3× 60 minut masáž + 3×10 minut rybičky pro tři lidi, aby šli všichni najednou a byli pohromadě (je mi jasné, že ne na masáž, ale u rybiček). děkuji Marcela

Thajský ráj

Dobrý den Marcelo,

Pernamentky jsou přenostné a dají se využít pro více osob najednou v jeden čas, takže můžete dle kapacit na Vámi vybrané pobočce jít 3 osoby najednou jak na masáž tak na proceduru Garra Rufa.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru