Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Denní nebo večerní líčení včetně účesu od profesionálních vizážistek

4,7 / 5 PMP_photo_vizaz Praha - Smíchov  (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lenka Obručová

Dobrý den, potřebovala bych nalíčit a učesat v sobotu 2.9. dopoledne. Je to možné vrámci nabízeného voucheru? Díky Lenka

Studio Visage

Dobrý den, bohužel v termínu 1–10.9 jsem mimo ČR jak je uvedeno i na našich stránkách:). Pavlína

Olinka Zhor

Dobrý den, chtela bych se zepat zda mate volny termin na 9.9. mam narozeninovou oslavu hned na andelu. dekuji moc

Studio Visage

Zdravím, ráda bych se vás ujala, ale ve vámi požadovaném termínu budu mimo čr. vše je uvedeno na našich stránkách, děkuji za pochopení.

Lucie

Dobrý večer. Musí se voucher uplatnit ve vašem studiu nebo byste byla ochotna prijet ke mně domů? Jde mi o naliceni na svatbu. Děkuji. Lucie

Studio Visage

Dobrý den, voucher nelze využít na svatební účes a líčení, mohu ho akceptovat na zkoušku svatebního líčení a účesu. Ceník svatebních balíčků mám kompletni na stránkách. Pokud jdete jako host tak můžete voucher na toto využít. Děkuji za pochopení. A po Praze jezdím za klienty pokud je to domluveno předem:)

Daria Luchikhina

Dobrý den, mám pro vás 2 dotazy,
Kolik hodin ta prodsedura bude trvat?
Mate ještě volno termín 20.07 mezi 8.30–9.00. Musím byt hotova v 11.

S pozdravem,
Daria Luchikhina

Studio Visage

Dobý den, 20.7. bych mohla v 8:30 a doba trvání je dle náročnosti účesu mezi 1–2 hodiny:) Hezký den Pavlína

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru