Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bezbolestná epilace metodou SHR – zbavte se chloupků

4,5 / 5 Kosmetic Studio Weissmi Brno  (mapa) 402 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana Smutna

Dobry den,chtela jsem se zeptat,jake mate zkusenosti jsem prirodni blondyna a slysela jsem , ze byva problem s odstranenim chloupku. Dekuji .

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý den, tím, že je chloupek světlý, bez pigmentu, trvá mnohem déle než je dosažen výsledek a je potřeba více návštěv. Hezký den

Alena Buriánková

Dobry den. Jak dlouho trva osetreni? Dekuji a hezky den.

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý den,časové ošetření záleží na zvolené partii.Každý klient je vždy informován o průběhu ošetření,indikacích a kontraindikacích, připraven k ošetření hydrogelem.Ošetření probíhá celkem rychle metodou SHR -pohybem epilační hlavy,nejnovější technologii na trhu.
Hezký den

Magdaléna Bárová

Dobrý den, co si mám představit pod brazilskou epilací komplet ? Děkuji

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý den,jde o celkovou epilaci intimních partií.
Hezký den

Nicole Holubková

Dobrý den, je ve vašem studiu možná konzultace ohledně nutného počtu návštěv před zakoupením voucherů? Děkuji

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý den, můžete se u nás zastavit, nebo zatelefonovat. Hezký den

Jana

Dobry den. Pokud si koupim vouchery na vice osetreni (napriklad na tri), do kdy je musim vyuzit? Do konce platnosti voucheru to nejspise nestihnu. Dekuji za odpoved.

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý den, při první návštěvě, která proběhne do konce platnosti voucherů, tj do 31.10.2017, odevzdáte ve studiu všechny zakoupené vouchery, které budou uplatněny. Vouchery následně čerpáte dle partií na dalších návštěvách. Hezký den.

Lucie

Dobry den, je mozne podstoupit proceduru kdyz mam nad kotnikem mensi tetovani? A kolik osetreni je potreba kdyz mam tmave chloupky? Dekuji

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý den, ošetření můžete podstoupit. Počet návštěv je individuální v rozmezí 1–10 ošetření, u některých klientů i více. Viz. odpověď níže. Hezký den

Lucie

Dobry den,
je mozne podstoupit odsrtaneni chloupu nad rtem i v tehotenstvi? Dekuji za info.

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý den, nedoporučujeme. Hezký večer.

Jana Hašková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kolikrát je ošetření potřeba opakovat, aby došlo k úplnému odstranění chloupků. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý den, počet ošetření se liší u každé klientky. Rozmezí je 1–10 ošetření, u některých klientek i více, např. z důvodu uvedených kontraindikací. Hezký večer.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru