Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pro zdravý spánek bez roztočů: Kvalitní polštář z přírodního latexu 60×40×15,5 cm

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

S.

Dobrý den, zajímá mě, proč je na vašem vebu tento polštář o více něž 200 kč dražší, než jiný stejný polštář o větších rozměrech, ktrý tam máte?? Vypadá to jako by u této velikosti došlo kůli umělému navýšení ceny kůli slevomatu… Jinak nechápu, proč ÚPLNĚ STEJNÝ polštář ze stejného materiálu ve větší velikosti je levnější než tento menší, který je ut nabízen ‚ve slevě‘??? přemýšlela jsem o koupi, ale tohle mě docela zaráží :-(

Serendib

Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz a zároveň chápu, že Vás zjištění o ceně znepokojuje.
Polštáře byly naskladněny každý v jinou dobu(ne při stejné dodávce) s dlouhodobým časovým odstupem, tudíž za jinou nákupní cenu. Od nákupní ceny se odvíjí cena prodejní, která je bohužel u polštáře v akci na Slevomatu vyšší.
Dalším důvodem velkého rozdílu v ceně je zvýšení ceny přirodního latexu v době objednávky těchto polštářů (tím myslím polštářů, které nabízíme na Slevomatu).
Polštář Queen, který můžete nejít na našem e-shopu, je ze starší dodávky latexových produktů, kdy byly nákupní ceny těchto produktů nižší.
Skladem nám zůstal poslední 1 ks tohoto většího polštáře, proto jsme jej na našem e-shopu ponechali.

S.

děkuji za info

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru