Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Řekněte dost ručnímu vytírání: robotický mop uklidí sám

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Mirka Žišková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mop se sám po vytření vypne, oznámí nějak konec cyklu? nebo ho vypínám já? Je na něj záruka? Četla jsem to, ale je hodně možné, že jsem to přehlédla. Děkuji za odpověď. hezký den

Everybot.cz

Dobrý den,
ano samozřejmě na na výrobek je 24 měsíců záruční doba. Čas vytírání robota určujete vy. Pokud jej nevypnete, bude uklízet celých +/- 45 minut dokud se nevybyje. Pokud jej pustíte v malé místnosti, bude vytřená za cca 15 minut. Pak můžete vyměnit utěrky a pustit jej ve stejné místnosti znovu a nebo jej přemístit to jiné místnosti. V případě dalších dotazů nás kontaktujte. Děkujeme, Everybot

Igor Halda

Dobrý den. Dá se použit i na laminátové plovoucí podlahy? Dekuji

Everybot.cz

Dobrý den,
ano robotický mop můžete použít i na laminátové podlahy. Přes zásobníky vody se utěrky zvlhčují průběžně a pomalu, nemělo by tedy dojít k nadměrnému zvlhčení podlahy, ne více než při běžném ručním vytírání mopem nebo hadrem. Pokud byste utěrky mopu namáčel přímo, tak je následně vykruťte na požadovanou vlhkost. Pokud máte o podlahu obavy, tak na začátku začněte se spíše málo vlhkými utěrkamy, než si vytírání s robotickým mopem vyzkoušíte, osvojíte a než poznáte jak vlhké utěrky jsou potřeba pro dosažení čisté podlahy. V případě dalších dotazů nás kontaktujte. Děkujeme, Everybot

Radka

Dobry den,v pripade ze me nebude vyhovovat,muzu ho vratit do 14 dnu bez udani duvodu jako pri nakupu pres e-sop?

Everybot.cz

Dobrý den, ano samozřejmě. Tuto možnost máte v případě nákupu přes Slevomat také. Děkujeme, Everybot

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru