Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Regenerace pro vaše vlasy: keratinový zábal nebo hloubková kúra vč. střihu

4,7 / 5 Kadeřnictví Relax Praha - Dejvice  (mapa) 91 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Hana

Aha, tak proč je v nabídce u kúry napsáno „A přestanou se tolik mastit“?

Kadeřnictví Relax

U hloubkové kúry Vám paprsky a záření samozřejmě lehce působí i na pokožku a tím pádem se na nějakou dobu mohou vlasy méně mastit. Bohužel toto není trvalé, záleží na důvodu maštění. Ale preparáty jako takové mastné jsou, tudíž není vhodné je nanášet bezprostředně na pokožku, ale cca 1cm od pokožky hlavy. Samozřejmě na mastné vlasy je vhodnější Hloubková kúra Ultrasonic. Ale vždy je lepší se poradit přímo na místě s kadeřnicí, nerada bych Vás mylně navedla na špatně zvolenou kúru na základě rozhovoru na PC. Jelikož jste v prvním dotazu neuvedla o kterou kúru máte zájem odpovídala jsem všeobecně. Pokud bude na mazové žlázy nadále působit nevhodné prostředí, budou produkovat maz i nadále. Bez osobní konzultace nejsem schopná říci čím maštění vlasů může být konkretně u Vás.

Děkuji s přáním hezkého dne
Čermáková

Hana

Dobrý den,
je kúra vhodná i pro velmi jemné a mastné vlasy?

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,
kúra nemá na maštění vlasů vliv. Určitě je dobré kadeřnici kadeřnici na tuto skutečnost upozornit, aby přizpůsobila nanášení masky a nedala Vám ji zbytečně na pokožku. Jedná se o výživnou masku, která se zahřívá pod teplem nebo o přípravek, který se zažehluje do vlasu a tím se vlas vyživuje proteiny, vitamíny a hydratací. Mazové žlázy ani jedna z kúr neovlivňuje.

Krásný den
Čermáková

Ludmila Dömeová

Dobrý den, potřebovala bych vlasy take obarvit (samozřejmě doplatím). Je to možné při jedné návštěvě?

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,
ano samozřejmě je možné zároveň udělat barvu i regeneraci. Dokonce, pokud se regenerace dělá po barvení, tak barvička déle drží a je více lesklá.

Děkuji s přáním hezkého dne Čermáková

Klára

Dobrý den,
chci se zeptat, mám hrubé a roztřepené vlasy od barvení a mytí pod tvrdou vodou.
Můžete mi poradit jaká varianta by pro zjemnění a regeneraci byla vhodnější?

 Děkuji

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,

vlasy jsem sice neviděla, ale dle popisu bych spíše doporučila keratinový zábal, dělá se pod teplem a jde více do hloubky. Samozřejmě si můžete vybrat jednu z variant a v kadeřnictví po poradě s kadeřnicí variantu změnit.
S přáním hezkého dne Čermáková

Vítková M

Dobrý den,

v ceně je tedy jak kůra, tak nový střih dlouhých vlasů – či se střih + mytí a foukání doplácí?

Děkuji!

Kadeřnictví Relax

Dobry den, ano v cene je jiz zahrnuto vse. Kura, strih, myti, foukana. Dekuji Cermakova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru