Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lodger Wrapper: Zavinovačka pro miminka, podložka na hraní a deka v jednom

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Efka Jahn Dvořáková

Dobrý den, došla mi zavinovačka ale jaksi vyuziti do sedačky tak jak je uvedeno na obrázku nikde. To máte v obrázcích dvě ruzne varianty?

Ondálek baby & outdoor

Dobrý den,
ano, v nabídce máme dvě varianty. Jedna je označena jako Wrapper Motion, to je zavinovačka, u které se dají pomocí suchých zipů vytvarovat nohavice a použít do autosedačky, zavinovačku lze používat cca do 12-ti měsíců, jak je uvedeno v textu. Druhou variantou je novorozenecká zavinovačka označena jako Wrapper Newborn (tu jste si zakoupila Vy), u této varianty je v textu napsáno, že se používá cca do 3 měsíců. Do autosedačky ji lze použít jako klasickou dečku, ale není u ní možné vytvarovat nohavice.

Monika Chlupová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budete ještě nabídku opakovat?
A jestli budete mít i jiné barvy pro novorozence? Např.modrou? moc děkuji za odpověď:)

Ondálek baby & outdoor

Dobrý den,
nabídka závisí na skladových zásobách u výrobce a také na Slevomatu. Nemohu Vám tedy jednoznačně odpověď. Sledujte nabídku Slevomatu. Děkuji.

Ondálek baby & outdoor

Dobrý den, na tuto otázku, bohužel, v současné době nedokážeme jednoznačně odpovědět. Nabídka závisí hlavně na skladových zásobách výrobce a také na Slevomatu. Výběr by měl být aktualizován cca do 3 týdnů, ale předem zatím nevíme, co bude do nabídky zařazeno.

Michaela

Dobrý den, je možné sehnat barevnou kombonaci, která je ve videu? moc děkuji za informaci. případně budou nějaké neutrální barvy skladem?

Ondálek baby & outdoor

Dobrý den,
bohužel varianta z videa již není dostupná. Přibližně za 3 týdny by mohly ještě nějaké neutrální barvy být, ale 100% Vám to nemohu potvrdit. Záleží na zásobách výrobce a také na Slevomatu. Sledujte tedy nabídku Slevomatu. Děkuji.

Marie Lodrová

zřejmě se mi nepodařilo úplně dokončit objednávku. Došla jsem až k bodu zaplacení na pobočce Monat, můžete mi poradit? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Marie,

pokud jste zvolila platbu na pobočce Moneta Bank, na Váš email Vám byly zaslány instrukce k platbě (variabilní a specifický symbol a číslo účtu), přičemž na jakékoliv pobočce Moneta Bank s těmito platebními údaji můžete vložit hotovost. Voucher je vždy zaslán automaticky po přijetí platby, v případě platby převodem či na Moneta Bank trvá připsání platby cca 2 pracovní dny a voucher je následně zaslán na Váš email.

V případě jakýchkoliv dotazů mi neváhejte napsat.

Monika, Slevomat.cz

Dana

Dobrý den, budete mít ještě skladem typ Buffalo nebo Elephant? Předem děkuji za odpověď.

Ondálek baby & outdoor

Dobrý den,
barva Buffalo je již, bohužel, zcela vyprodána. Elephant by měla být v nabídce opět přibližně za 3 týdny.

Tonda Bochníček

Potřebovali bychom zavinovačku tu jak je v ní to mimino na obrázku (červené lemování,bílý vnitřek).Díky za odpověď T.B.

Ondálek baby & outdoor

Dobrý den,
zřejmě myslíte zavinovačku Wrapper Motion Cotton Nude. Bohužel zavinovačka má v reálu růžové lemování a barva není bílá, ale šedá. Zřejmě zkresluje foto nebo prohlížeč.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru