Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Designové kabelky GAUL s originálním potiskem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Helena Kratochvílová

Dobrý den, kabelka dorazila včas, moc děkuji

Novega

Take dekujeme!

Helena Kratochvílová

Dobrý den,
ráda bych kabelku ale potřebuji ji ve čtvrtek 14.9. Dnes je 9.9. Lze to stihnout?
 Děkuji

Novega

Dobry den, ano, muzeme ji poslat v pondeli. Az provedete objednavku, napiste mi na info@novega.cz cislo Vaseho voucheru. dekuji. Smetak karel

Dominika

Dobrý den, bude prosím ještě zpátky v nabídce žluto-šedá kabelka Gaul 05, nebo už je úplně vyprodaná a už ji nezískám? Děkuji za odpověď.

Novega

je jiz skladem, domluvim se se slevomatem aby ji opet zaktivnili. dekuji. Smetak Karel

Jana

Dobry den,
je prosim delka popruhu regulovatelna?
 Dekuji

Novega

Dobry den, neni regulovatelna. dekuji

Šárka

Dobrý den, kolik má kabelka kapes, je ve vnitř např kapsička na telefon? Děkuji za odpověď.

Novega

Dobry den, nema zadnou dalsi vnitrni kapsicku. dekuji.

Miroslava Svěcená

Asi jste si přesně nepřečetli správně můj dotaz. Uvádíte rozměr hloubky 13 cm a kabelka má pouze 3cm. To je rozdíl 10cm nikoliv jeden. Protože se vyskytla chyba na vaší straně (což se samozřejmě může stát každému), prosím, abyste mi proplatili poštovné za zpět zaslanou zásilku. Děkuji za kladné vyřízení.

Novega

zaslete Vas dotaz ci problem na adresu info@novega.cz a nereste to v diskuzi. jsem s pozdravem

Novega

hloubka 13 cm – je technicka chyba v textu nabidky, bude opravena, samozrejme je 3 cm.

Miroslava Svěcená

Dobrý den, právě jsem si vyzvedla dvě kabelky. Mají rozměry 18 × 19 × 3 cm. V nabídce jsou však uvedené rozměry 20×19×13cm. Jak tomu mám rozumět? Chtěla jsem větší kabelky, tyhle jsou mi celkem na nic. Děkuji za odpověď

Novega

Dobry den, v pripade ze kabelka neodpovida rozmeru – cirka 1 cm na kazde strane, zaslete je zpet a bude Vam stornovan voucher.

Jíťa

Dobrý den, na zadní straně je také motiv? Jestliže ne, jaká je barva zadní strany? Děkuji za odpověď.

Novega

dobry den zadni strana je cerna

Jana Jana

Dobrý den, jaká je délka popruhu? Děkuji

Novega

Dobry den, popruh je 125 cm. Dekuji za dotaz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru