Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

I vy můžete mít zářivý úsměv: Ordinační bělení zubů

4,9 / 5 Zubní ordinace Rakita Praha - Stodůlky  (mapa) 44 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
klient

Dobrý den, jak jste odpovídali paní Gábině, na Slevomatu žádnou akce na dentální hygienu nevidím???

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den
Všechny vouchery na tuto akci již byli vyprodány.
S pozdravem
Zubní ordinace Rakita.

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den
Všechny vouchery na tuto akci již byli vyprodány.
S pozdravem
Zubní ordinace Rakita.

klient

Dobrý den,podle čeho volíte koncentraci gelu? Děkuji

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den
Volíme podle citlivosti zubu a jejich výchozí barvy.

Tereza Novakova

Je možné dentální hygienu absolvovat v jiném zařízení?

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den,
Omlouvam se ale Vaši otázce nerozumím. Pokud jste koupila náš voucher na zubní hygienu, tak ten platí jen u nás. Pokud zákrok u nás podstoupit nechcete – zkuste se obrátit na zákaznickou podporu společnosti slevomat.

Tereza Novakova

Dobrý den,
zřejmě došlo k nepochopení otázky na Vaší straně. Jednalo se mi o ordinační bělení a ptala jsem se, zda je možné hygienu před tímto bělením absolvovat v jiném zařízení např. u mé hygienistky. Dotaz jsem položila v diskusi k nabídce ordinační bělení, tudíž je zřejmé, že se můj dotaz týká tohoto.

Zubni ordinace Rakita

Jeste jednou dobrý den
Otázka byla ohledně zubní hygieny, a tak jsme si mysleli ze se jedna o zubní hygienu. V této sekci nevidím název akce které se otázka týká, proto jsme otázku nepochopili. Jinak teď už je to jasné a odpověď na vaši otázku je: ano hygienu můžete absolvovat u své hygienistky.
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Zubní ordinace Rakita.

Gábinka

Dobrý den,
většinou se před samotným bělením provádí dent. hygiena, jak toto řešíte u vás? Je to v ceně nebo se musím někam objednat zvlášť?? díky za info.

Zubni ordinace Rakita

Hygiena je potřeba, není v ceně bělení za akční cenu, ale teď současně běží akce na slevomatu na hygienu u nás. Můžete to zakoupit a objednat se buď na oba zákroky najednou nebo nejdřív na hygienu a pak s odstupem několika dni na bělení.

KJ

Dobrý den, je vhodné se objednávat na bělení zubů když mám hodně zubního kamene? Nebo je lepší nejdříve kámen odstranit a poté se objednat na bělení? Děkuji . KJ

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den, nejdřív je potřeba odstranit zubní kamen, pod nim zuby se nevybeli. Ale třeba potom bělení ani nebude nutné :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru