Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

5× kuřecí kapsička Huhubamboo pro pejsky

4,7 / 5 Pet Center - 16 prodejen (17 poboček) Ostrava  (mapa) 176 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Věra Janovičová

Dobrý den,
chci se zeptat, pokud si koupím kapsičky, můžu si je vyzvednout v Pet Centru v Karlových Varech v Globusu?

Pet Center - 16 prodejen

Dobrý den, voucher si zakoupíte na konkrétní prodejnu, která je uvedena v seznamu a tam také pro vás kolegové zboží připraví. Děkujeme za pochopení a hezký den. Tým Pet Center.

Monika

Dobrý den,
dnes jsme se pokusili vyzvednout Vaši předchozí akci, na žvýkací kosti v Brně.
Ani na jedné prodejně nebyly balíčky. Prý v pátek, my ale bydlíme mimo Brno a 9.7. odlétáme na dovolenou, proto jsme do Brna dnes jeli..
Takže vouchery na 2 balíčky bohužel propadnou…

Pet Center - 16 prodejen

Dobrý den, omlouváme se za nedopatření. Ale situaci určitě spolu dořešíme. Až to tedy bude možné kontaktujte mne prosím přes naši centrálu Pet Center na tel. č. + 420 255 734 5­01 s dotazem ohledně dořešení Slevomatu a přepojení na marketingové oddělení. Děkuji vám za pochopení a přeji hezký den. Tým Pet Center.

Petr Králík

Dobrý den, dnes jsem si volal a pak následně se stavil, u nás v Brně na Heršpické a váš ochotný a vstřícný personál mě vyhověl a kapsičky jsem si vyzvednul. Jediný co mě trochu zarazilo bylo to že jsem si na personál stěžoval !! Je možné že to souvisí s mým prvním dotazem,kde jsem upozorňoval na nedostatek množství na prodejně. Myslím že to není problém personálu ale spíš centrálního skladu a logistiky. Jinak vše ok, spokojenost jak s kapsičkami tak i s velice ochotným personálem.

Pet Center - 16 prodejen

Dobrý den, Petře, jsem ráda, že kapsičky máte a vše dopadlo dobře. Ohledně stížnosti – s prodejnou jsem mluvila osobně a dotazovala se na situaci, spíše bych řekla, že se jedná o nepochopení situace. Kolegy na prodejně pochválím a řeknu jim, že jste byl spokojen. Určitě uvítáme vaše hodnocení i v akci:) Děkuji a hezký den, za tým Pet Center, Karolína

Jana Zmeltyová

Dobrý den, chtěla jsem se Vás prosím zeptat, zda-li bude také někdy možnost koupě pamlsků a kapsiček pro Olomouc.
Děkuji.
S pozdravem Jana Zmeltyová

Pet Center - 16 prodejen

Dobrý den, Jano, určitě v dohledné době budeme pouštět akci na pamlsky pro pejsky, která bude platná na všech prodejnách. Sledujte nás a snad se vám trefíme do vkusu:) za tým Pet Center, Karolína

Petr Králík

Dobrý den, dneska jsem byl na prodejně v Brně na Heršpické a chtěl jsem si vyzvednout kapsičky na voucher ale bohužel neměla dostatek skladem a zboží objednávají v pátek tak že přijde až v příštím týdnu a neví zda v úterý nebo v pátek jelikož jsou v týdnu 2 svátky. Vouchery mají ale platnost do 9.7 to je neděle. Co mám dělat když nebude mít dostatek zboží na prodejně?, prodlouží se platnost voucheru, nebo mám pak objíždět Brno a hledat kde je mají?, ačkoliv jsem si zakoupil vouchery na určitou prodejnu?

Pet Center - 16 prodejen

Dobrý den, Petře, omlouvám se za nedopatření. Určitě nemusíte hledat náhradní řešení, zboží pro vás bude připraveno na prodejně v blízké době – od pátku dále. V případě, že byste se nemohl v termínu dostavit, prosím, kontaktujte prodejnu, domluvte se s nimi na uplatnění voucheru a uchování zboží pro osobní vyzvednutí. Děkuji za pochopení a hezký den. Za tým Pet Center, Karolína

Alexandra Tothová

Já se ale ptala na kapsičku pro pejsky, ne pro kočičku!

Pet Center - 16 prodejen

Dobrý den, Alexandro, omlouvám se, přehlédla jsem titulek a samozřejmě je to kapsička. Není to kaše, je to masová kapsička. Za tým Pet Center, Karolína

Alexandra Tothová

Dobrý den, jde o sypké nebo kašovité krmivo? V popisu je sice napsáno, abychom jej do misky vysypali, ale s kapsičkami jsem měla dosud zkušenost, že jsem ji musela jako kaši ze sáčku vymačkat!?

Pet Center - 16 prodejen

Dobrý den, Alexandro, kapsička není typicky sypká jako granule. Je to masová kapsička pro kočičku, takže postupujte při servírování jak jste zvyklá:) Za tým Pet Center, Karolína

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru