Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nabitá dovolená v Krkonoších pro 3člennou rodinu s jídlem i animacemi

4,6 / 5 Star Hotels*** Benecko Benecko (mapa) 30 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michael

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte ještě volný termín od 22–27.7. pro tříčlennou rodinu. Velmi děkujeme za reakci.

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, bohužel už máme volno pouze v termínu 23.-28.7.2017. Pro rezervaci mě prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem. Hezký den Daniela Růžičková

Eliška Čelleňuková

Dobry den, meli byste volno pro dve osoby a dvouleté dite v terminu od 29.7. do 6.8 kdykoliv? De­kuji

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, mohu Vám nabídnout třílůžkový pokoj v termínu 2.-5.8. (voucher na 3 noci) nebo 1.-6.8.2017 (voucher na 5 nocí). V případě zájmu mě kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Hezký den Daniela Růžičková

Lenka Jedličková

Dobrý den, máte volný pokoj v termínu od 23.7.-26.7. pro 2 dospělé a dítě 11 let? Děkuji.

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, ano v tomto termínu máme volný třílůžkový pokoj. Hezký den

Dana Jarošová

Dobrý den, je volný pokoj pro 3člennou rodinu na termín od 19.8 – 25.8.? Děkuji

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, ano v tomto termínu máme volný třílůžkový pokoj. Hezký den

Hana koskova

A jeste jsem se chtela zeptat,zda je mozne zaplatit pobyt na miste,nebo se musi zaplatit predem? Dekuji Koskova

Hotely Stars Benecko

Paní Koskova, je nutné koupit voucher, na místě není možné platit.

Hana koskova

Dobry večer,chci se zeptat,jestli byste meli volny termin od 22.7. Na osmi denni pobyt. Dekuji koskova

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, od 22.7. máme volné pokoje. Hezký den

Dalibor Dája Reindl

Děkuji za odpověď,a byl by volnej termin 10–13.8??
 Děkuji

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, ano máme volný třílůžkový pokoj. Hezký den

Dalibor Dája Reindl

Dobry den jak je to s polopenzí pro dítě 4roky? Děkuji Reindl

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, v ceně balíčku je jedno dítě do 11,9 let včetně polopenze. Ostatní děti se hradí 350,–Kč / noc s polopenzí. Hezký den

Janinka Čejková

Dobrý den, jsou máme tři děti, benjamin spí s námi a dva 6 a 9 let, vejdeme se do jednoho pokoje? Děkuji.

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, mohu Vám nabídnout čtyřlůžkový pokoj (pokud je nejmladší dítko do 2,9let) nebo rodinný pokoj se dvěma ložnicemi. Pro informace o termínech mě kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Hezký den

ŠČEVKO J.

Dobry den ,chtěl bych se zeptat jestli lze pobyt zaplatit v ramci benefitu od zamestnavatele.Diky Ščevko J.

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, ano je to možné, kontaktujte mě telefonicky a domluvíme se na podrobnostech. Hezký den Daniela Růžičková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru