Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zahradní grilování v elegantní restauraci Le Grill – neomezená konzumace pro dva

4,8 / 5 The Grand Mark Prague Praha - Nové Město  (mapa) 392 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lucie Dostalova

Dobrý den,
bohužel mi nelze přidat hodnocení. Využila jsem vouchery a vyrazili jsem se známými. I přesto, že naštěvujeme The Grand Mark na obchodní jednání, tiskové konference a snídaně, bohužel jsme byli zklamáni. Byli jsem usazeni do řady bokem (všichni, kdo přišli s voucherem), což mi přišlo společensky docela nevhodné. Výběr byl za mne velmi omezený a zejm. co se týkalo hovězího masa na gril, vždy jsme dostaly kousky včetně šlach a některé zrovna nevoněly. Welcome drink byl za nás docela chuťově nepovedný a teplý bufet docela vychladlý. Znovu návštěvu opakovat nebudeme. Doufám, že se stala jen výjimka ve Vašich službách. S pozdravem, Lucie

The Grand Mark Prague

Dobrý den, děkujeme za Vaše postřehy a mrzí nás, že jste nebyli s našimi službami naprosto spokojení. Váš komentář nám zajisté pomůže k nápravě a zlepšení našich služeb. S pozdravem, Restaurant Manager

Michaela

Dobrý den, pokud chceme jít 3 osoby, tak mám koupit voucher pro 2 osoby a za třetí osobu zaplatím již plnou cenu na místě? Děkuji za odpověď.

The Grand Mark Prague

Dobrý den, ano, přesně jak píšete. S pozdravem, Restaurant Manager

Průša Kamil

Zdravím dobrý den, máme 11 letou dceru a chceme jí vzít s námi, kolik budeme platit za dcerku.
Díky za odpověď

The Grand Mark Prague

Dobrý den, cena za dítě do 12-ti let = 50% z prodejní ceny. Za dceru zaplatíte 495 Kč. S pozdravem, Restaurant Manager

Lenka Kubálková

Dobry den, pisete neomezena konzumace, ale dle hodnoceni bylo podavano degustacni menu. Jak to tedy je? Dekuji.

The Grand Mark Prague

Dobrý den, na Slevomatu nám běží dvě nabídky. První je naše večerní grilování na zahradě – zde je neomezená konzumace z buffetu. Druhá je sedmichodové degustační menu. S pozdravem, Restaurant Manager

Bella

Dobrý den.
Je zde možnost najíst se zde i s bezlepkovou dietou?

The Grand Mark Prague

Dobrý den, ano i na hosty s bezlepkovou dietou myslíme, v bufetové nabídce je 90% potravin bez lepku, na požádání můžeme udělat i bezlepkové deserty. Vždy prosím informujte obsluhu předem. S pozdravem, Restaurant Manager

Monika

Dobrý den, je nějaká možnost parkování v místě restaurace? Děkuji za odpověď.

The Grand Mark Prague

Dobrý den, parkování je možné přímo v Hybernské ulici. Jsou zde parkovací hodiny. S pozdravem, Restaurant Manager

JANA AU

A kolik teda zaplatí jedna osoba?

The Grand Mark Prague

Dobrý den, Vouchery prodáváme pouze pro 2 osoby. Třetí osoba zaplatí plnou prodejní cenu dle naší stálé nabídky. Cena je 990,– Kč. S pozdravem, Restaurant Manager

JANA AU

Dobry den, jakou mam zakoupit vstupenku kdyz budeme 3 dospeli?

The Grand Mark Prague

Dobrý den, pokud budete 3, zakupte voucher pro 2 osoby a třetí osoba zaplatí přímo v restauraci. S pozdravem, Restaurant Manager

Eva

Dobrý den,prosím,jak je to v případě deště?A je možné mít stůl jen pro dva?
Děkuji a hezký den.
 Eva

The Grand Mark Prague

Dobrý den, v případě deště se grilování nekoná. Stůl pro dva samozřejmě mít můžete. S pozdravem, Restaurant Manager

Lenka

Dobrý den,
máme 3 děti (1 rok, 3 roky a 5 let). Všechny tedy mají konzumaci zdarma ?
Jaké oblečení je vhodné ?
Děkuji.

The Grand Mark Prague

Dobrý den, ano všechny děti jsou zdarma. Do naší zahradní restaurace neni určen žádný dress code. S pozdravem, Restaurant Manager

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru