Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jediné running sushi ve východních Čechách: až 5 hodin neomezené konzumace

4,4 / 5 SUMO sushi & grill restaurant Hradec Králové  (mapa) 1 579 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Ivana Jušková

Dobrý den, dnes v noci jsem u vás zakoupil 2ks voucher na „running sushi: neomezený lov asijských dobrot“ za 249,–Kč (celkem za 498,– Kč), ihned zaplatil, ale voucher mi na moji e-mailovou adresu dosud nedorazil. Předem děkuji za vyřešení problému.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Jušková,

děkujeme za právu, bohužel platba neproběhla. :( Pokud vám vaše bankovnictví ukazuje, že platba proběhla, tak nám prosím pošlete printscreen na mailovou adresu vip.podpora@slevomat.cz.

Děkuji.

Baru ze Slevomatu.

Stanislav Pešek

Dobrý den,do kolika let věku počítáte dítě? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Pešku,

za dětí do věku 10 let lze na místě doplatit za zvýhodněnou cenu 158 Kč ve všední dny (po–pá) 10–17 hodin a 198 Kč ve všední dny (po–pá) 17–21 hodin + o víkendech a svátcích po celý den.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Eliška Dvořáková

Dobrý den, mužů vědět jak je to s uplatněním. Když přijdu v 16:00 nebo 16:30 můžu tam pak i tak sedět 5 hodin?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Eliško,

po 17. hodině je cena pro neomezenou konzumaci vyšší z důvodu vyšší obsazenosti restaurace. Pokud zvolíte levnější variantu, je třeba si návštěvu restaurace časově rozvrhnout, abyste do 17. hodiny celou konzumaci stihli.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Jirka

Dobrý den, budu mít levnější variantu voucheru a přijdu ve všední den v 16:50, tak budu mít jen 10 minut na dlabanec? Děkuji za informaci, Jirka

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Jirko,

po 17. hodině je cena pro neomezenou konzumaci vyšší z důvodu vyšší obsazenosti restaurace. Pokud zvolíte levnější variantu, je třeba si návštěvu restaurace časově rozvrhnout, abyste do 17. hodiny celou konzumaci stihli.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Romana

Dobrý den, zakoupila bych sobě a dceři voucher. Pokud bychom vzali sebou ještě jednu dosp. osobu, která sushi nejí, může tato sedět s námi a objednat si jiné jídlo?

Slevomat.cz

Dobrý den, další osoba si může objednat z menu restaurace. Hezký den, Tereza.

JF

Dobrý den,

do Hradce Králové se pravděpodobně nedostanu. Mohu využít voucher i na provozovně na Černé Mostě v Praze?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, tento voucher bohužel platí pouze na provozovně v Hradci Králové. Hezký den, Tereza.

Jakub Kotlant

Dobrý den,
včera jsem u vás zakoupil 2ks voucher na „running sushi: neomezený lov asijských dobrot“ za 249,–Kč (celkem za 498,– Kč), ihned zaplatil, ale voucher mi na moji e-mailovou adresu jakub.kotlant@centrum.cz dosud nedorazil. Prosím o rychlou nápravu.
S pozdravem

Slevomat.cz

Dobrý den,
děkujeme, že se ozýváte. Vaše platba nám dorazila a voucher by jste měla obdržet obratem na email, pro jistotu jsem Vám jej ale poslala znovu. :-) Zkontrolujte si případně také spam nebo hromadné emaily, je možné, že spadl tam. Svůj voucher si také můžete zobrazit po přihlášení do svého účtu na Slevomatu, po kliknutí na své jméno v pravém horním rohu zvolíte možnost „Mé nákupy.“ Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru