Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Italské Gargano: 9 nebo 10 nocí u pláže s večeří + dítě zdarma do 11,99 let

4,1 / 5 CK Gargano Itálie (mapa)

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Aneta Ptáčková

Je volný termín 27.7.-5.8. Chatka pro 2 dospělý a 2 děti? Je k tomuto terminu možná doprava? Jsou obě děti zdarma? Děkuji

CK Gargano

Dobrý den

ne bohužel není kompletně vyprodaný s pozdravem Iva Maděránková Volná je až od 9/8 – 21/8/2017

Aneta Ptáčková

K tomuto pobytu je psáno vlastní doprava ale já bych to brala s autobusem jeli to k tomuto pobytu možné

CK Gargano

Dobrý den,
v některých termínech je doprava autobusem vyprodaná musíte si to telefonicky ověřit. 608330419 Iva Maděránková

Aneta Ptáčková

Je možnost dokoupit doprava?

CK Gargano

Pokud je .. tak ano. S pozdravem Iva Maděránková

Petra

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li by bylo možné obsadit i jiné termíny. Např. od 24. 7. –30. 7. popř. konec srpna? Děkuji za odpověď.

CK Gargano

Dobrý den do konce července nemám již žádné volné místo v autobuse ani ubytování. Konec srpna není problém – nejlepší je zavolat a ověřit disponibilitu. S pozdravem Iva Maděránková

Iryna

Dobrý den je možné ubytování se psem(jorksir) děkuji.

CK Gargano

Dobrý den, ano je ZDARMA,ale do autobusu musí mít přepravku a platný pas. S pozdravem Iva Maděránková

Lenka Rejtharova

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na karavan 21.7–31.7.Jsme ,ale 5 členná rodina 2 dospělí,3 děti 5,8,11.Šlo by to a kolik by to stálo a jde mít polopenze.Diky Len­ka

CK Gargano

Dobrý den, chatky, karavany i stany jsou pro 4 osoby. Nedá se tam dát vzhledem na prostor přistýlka. S pozdravem Iva Maděránková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru