Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Letní wellness pobyt s polopenzí v srdci Balatonu. Děti do 5,9 let zdarma.

4,3 / 5 Hotel Móló*** Balaton - Maďarsko (mapa) 35 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Romana

Dobrý den, máte volný pokoj pro dvě osoby v termínu od 12.9.- 16.9.2017 ? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Romano,

v hotelu jsou volné pokoje až v posledním zářijovém týdnu.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Andrea Kunovjánková

Dobrý den, chci se zeptat zda je volné od 8–10.9.2017? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Andreo,

bohužel tento termín byl na poslední chvíli a hotel je v tuto chvíli zcela obsazen.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Michal

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li máte volný termín ubytování od 25.9. do 1.10. pro pobyt pro 2 osoby na 3 noci. Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Hezký den, pane Michale,

hotel nabízí volné pokoje na všechny noci v tomto termínu. Pokud si přejete provést rezervaci, napište mi.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Md

Dobrý den, je volný pokoj od 31.8 do 2.9? Děkuji

Hotel Móló***

Matěj

Dobrý den, když si sám rezervuji pokoj v hotelu pak už stačí jen zakoupit Váš voucher? Děkuji

Hotel Móló***

Adéla Nejezova

Dobry den, mam dotaz na volny termin, a to v terminu 7–10.9.? Dekuji za odpoved :)

Slevomat.cz

Dobrý den,

napsala jsem hotelu dotaz ohledně dostupnosti Vašeho termínu. Jakmile dostanu odpověď, napíši Vám.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den,

hotel nabízí volné pokoje až od 9.9. Pokud byste si přála rezervovat pokoj, napište mi.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Dana

Dobrý den,
ráda bych s kamarádkami vyrazila na prodloužený víkend. Je nás ale 5 a vouchery jsou většinou pro dvě osoby. Je možné třeba koupit dva a za jednu osobu doplatit?

Slevomat.cz

Dobrý den,

ano, v tomto případě je možné zakoupit dva vouchery a jednu osobu na místě doplatit, avšak pokoje hotelu jsou většinou dvoulůžkové. Pokud byste v hotelu tedy rezervovala pobyt pro 5 osob s tím, že pro 4 uhradíte pobyt pomocí voucheru a za zbylou pátou osobu doplatíte, je to možné. Jen třeba zjistit veškeré varianty pokojů, aby to páté kamarádce vyhovovalo.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

jakub stuchly

dobrý den, chtěl jssem se zeptat zda máte volný termín v období od 3–6.9.2017

Slevomat.cz

Dobrý den,

stále čekám na odpověď hotelu ohledně dostupnosti Vašeho termínu. Jakmile dostanu odpověď, napíši Vám.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den,

ve Vámi vybraném termíu nabízí hotel volné pokoje. Pokud byste si přál rezervaci provést, napište mi.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

JANA KUZNIKOVA

Dobrý den, bylo by volno v termínu od 21.8? Chtěli bysme na týden, dají se koupit 2 vouchery a navázat na sebe. Děti 4 a 10 let, kolik by byl doplatek za ně? Děkuji Kuznikova

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Jano,

ohledně dostupnosti termínu Vám napíši až dostanu od hotelu odpověď. Sčítání voucherů je samozřejmě možné. Děti do 5,9 let zdarma včetně polopenze a wellness, děti od 6 do 13,9 let 14 € / noc (včetně polopenze a wellness).

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Jano,

ve Vámi vybraném termínu hotel bohužel volné pokoje nenabízí. Volné termíny poskytuje až od 2.9.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Libor Hanzl

Dobrý den, měli by jsme zájem o tento pobyt na 4 dny pro dvě osoby v termínu od 2.9. Mohli by jste se nám zeptat v hotelu.
Děkuji Hanzl

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Libore,

jakmile dostanu odpověď hotelu ohledně dostupnosti Vašeho termínu, budu Vás kontaktovat.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Libore,

hotel nabízí volno od 2.9. Pokud byste si přál rezervaci provést, napište mi.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Libor Hanzl

Dobrý den, mohla by jste nám prosím provést rezervaci od 2.9. Děkuji Hanzl

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Libore,

nyní jsem Vám napsala email, na který mi, prosím, napište potřebné informace pro vytvoření rezervace.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Klára Kisková

Dobrý den, měli bychom zájem o tento pobyt na 4 dny. Je v hotelu nějaký volný pokoj pro 2 dospělé osoby v termínu 21–30.8? Děkuji moc za zjištění

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kláro,

jakmile dostanu odpověď hotelu ohledně dostupnosti Vašeho termínu, budu Vás kontaktovat.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kláro,

bohužel ve Vámi vybraném termínu hotel volné pokoje nenabízí. Volné termíny jsou možné od 2.9.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Erika

Dobrý den. Máme zájem o ubytování v hotelu od 28.9. do 1.9. Prosím o rezervaci. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Evo,

nyní čekám na odpověď od hotelu. Jakmile dostanu odpověď od hotelu, budu Vás kontaktovat.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Evo,

bohužel ve Vámi vybraném termínu hotel volné pokoje nenabízí. Volné termíny jsou možné od 2.9.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Lukáš

Dobrý den, chtěl bych si zakoupit poukaz na 4 dny.. Ale můžu jen v termínu od 1–9.9… Mohli by jste mi zjistit, jestli tam mají volný pokoj pro dvě osoby…Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Lukáši,

jakmile dostanu odpověď od hotelu ohledně dostupnosti tohoto termínu, napíši Vám.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Lukáši,

od 3.9. hotel nabízí volné pokoje. Pokud byste si přál, mohu rezervaci za Vás vytvořit.

S přáním hezkého dne, Monika, Slevomat.cz

Petr Svěch

Dobrý den. Je volný termín pro dva dospělé a dvě děti (1, 3) v termínu od 7. 9. do 9. 9. 2017? Petr S.

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Petře,

nyní čekám na odpověď hotelu ohledně dostupnosti Vašeho termínu. Jakmile od hotelu dostanu odpověď, napíši Vám.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Petře,

ve Vašem termínu hotel nabízí volný pokoj. Každý pokoj zahrnuje dvoulůžko s možností přistýlky. Pokud byste si přál provést rezervaci, napište mi :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Dagmar

Dobrý den,chci se zeptat jestli je na pokojích klimatizace,nebo čím jsou pokoje vybaveny v případě vysokých teplot. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,

hotel bohužel není klimatizován.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Veronika Haltufova

Dobrý den měla bych zájem o pobyt v hotelu Molo a chtěla bych se zeptat zda by byl volný termín 25.-27.8. 2017. A bylo by to pro 8 lidí. Děkuju

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Veroniko,

napsala jsem nyní hotelu dotaz ohledně dostupnosti Vašeho termínu. Jakmile dostanu odpověď, budu Vás kontaktovat.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den,

v hotelu je nejbližší dostupný termín od 3. září na 2–3 noci. Pokud byste si přála rezervovat termín, kontaktujte mne.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Petra Dotiskova

Dobry den, mela bych vazny zajem o tuto nabidku, psala jsem email jak primo do Hotelu Molo, tak i vam na podpora@slevomat.cz, avsak ani z jedne strany zadna odezva. Chtela jsem se informovat, zda jsou jeste volne terminy v poslednim srpnovem tydnu pro dve osoby..? dekuji mnohokrat, s pozdravem Petra

Slevomat.cz

Dobrý den,
v hotelu je nejbližší dostupný termín od 3. září na 2–3 noci. Pokud byste si přála rezervovat termín, kontaktujte mne.
Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Kateřina Minaříková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je v hotelu ještě volný pokoj pro 2 osoby v termínu 14.8–17.8.? Děkuji.

Hotel Móló***

Petra Hrubá

Dobrý den, prosím je volný pokoj v termínu 22–24.8. pro dva dospělé a dvě děti 8 a 10 let? Děkuji Hrubá

Hotel Móló***

Ivana Pelikánová

Dobrý den. Potřebovala bych pomoc s rezervací weelness pobytu v Hotelu Móló v Maďarsku. Woucher už mám zaplacený a jestli by bylo možné a byl by volný termín ještě v období od 29.8. 2017 do 31.8.2017 pro 2 dospělé osoby a jedno dítě ve věku 2,5 roku. Bylo by to na jména Ivana Pelikánová a Pavel Pelikán, jméno dítěte je Aleš Kocourek.
Děkuji mockrát za odpověď.

S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne.

Ivana Pelikánová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Pelikánová,

v tomto termínu je v hotelu volno. Již jsem Vám napsala email, napište mi do něj, prosím, kód voucheru, abych jej mohla hotelu zaslat pro potvrzení rezervace :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Martina Slatinova

Dobrý den , chtěla bych se zeptat jestli je možné využít tuto nabídku dříve než je napsané např 18.8–20.8. Pokud ne tak jestli by bylo volné od 25.8–27.8 děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Martino,

jakmile dostanu odpověď od hotelu, hned Vám napíši. Voucher je možné uplatnit až v době jeho platnosti, tedy od 21.8.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Ještě jednou dobrý den, paní Martino,

ve Vámi vybraném termínu je hotel bohužel obsazen.

Hezký den, Monika, Slevomat.cz

Renata HandlováDobrý

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je v hotelu výtah do pokojů, manžel má omezenou pohyblivost, děkuji za odpověď.

Pěkný den
Renata Handlová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Renato,

jakmile dostanu odpověď od hotelu, budu Vás kontaktovat.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Ještě jednou dobrý den, paní Renato,

v hotelu je klasický výtah s výstupem na každém patře, avšak pokoje nejsou od výtahu daleko.

Hezký den, Monika, Slevomat.cz

Andrea Matoušková

Dobry den,
bylo by,prosim,jeste volno pro dva dospele a miminko v terminu 28.8.-30.8.?
 Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Andreo,

omlouváme se za pozdní odpověď. Nyní čekám na odpověď od hotelu. Budu Vás následně kontaktovat.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Ještě jednou dobrý den, paní Andreo,

dostala jsem odpověď od hotelu a ve Vámi zvoleném termínu mají volno. Napište mi, prosím, co nejdříve, pokud si budete přát udělat rezervaci.

Hezký den, Monika, Slevomat.cz

Andrea Matoušková

Dobry den,
Prosim o provereni jeste jednoho terminu a to 25.-27.8., pro dva a rocni miminko.

 Dekuji

Monika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možný 4-lůžkovy pokoj – s voucherem pro 2 + 3.osoba za 19eur/noc a 13-lete dítě 14eur/noc..nebo poslední 2 budou za stejných podmínek bydlet na dalším pokoji??? Predpokladam, že i pro tyto dvě osoby je cena za ubytování, polopenzi, wellness a vůbec vše jako pro „voucherove“ osoby.. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Moniko,

omlouváme se za pozdní odpověď. Čekám na odpověď od hotelu a pak Vám hned napíši. Ano, i doplacené osoby bez voucherů budou mít v ceně pobytu polopenzi i wellness :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Veronika Šťastná

Dobrý den, byl by prosím volný termín pro dvě osoby od 11.8.-13.8.? Děkuji za pomoc.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Šťastná,

hotelu jsem nyní napsala email ohledně dostupnosti Vašeho termínu. Napíši až dostanu odpověď od hotelu.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Šťastná,

dostala jsem odpověď od hotelu, že ve Vašem termínu mají volné 3 pokoje. Bohužel nemohou zaručit, zda budou volné i v nadcházejících dnech, proto pokud chcete provést rezervaci, napište mi a já Vám pokoj zarezervuji.

Přeji hezký večer, Monika, Slevomat.cz

Šárka Gáborová

Dobrý den.
Vouchery mám koupené,ale s hotelem komunikace otřesná.Již 24.6.2017 manžel zamlouval pobyt od 21.8.-25.8. pro dva dospělé a 1 dítě/mluví maďarsky/ a stále žádný potvrzující e mail o rezervaci. Vždy když voláme,chtějí pokaždé poslat čísla voucherů znovu a znovu.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Gáborová,

tyto komplikace mne mrzí. Již jsem napsala email hotelu, abych se ujistila, zda Vaše rezervace je v pořádku a zda si poznamenali kódy Vašich voucherů. Jakmile obdržím odpověď, budu Vás kontaktovat.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Ještě jednou dobrý den, paní Gáborová,

od hotelu jsem dostala odpověď, že s Vaší rezervací počítají, email od Vás s kódy voucherů obdrželi.

Přeji hezký den a užijte si pobyt :)

Monika, Slevomat.cz

Šárka Gáborová

Teď mi přišlo potvrzení o rezervovaném termínu,ale pobyt jsme měli od 21.8.-25.8. a na potvrzení je na obouch stejné 21.8.-23.8.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Gáborová,

mrzí mne tyto komplikace v komunikaci s hotelem. Hotelu jsem opět napsala email, aby chybu napravili a potvrdili Vám celý Váš termín pobytu. Pokud byste od nich do dvou dnů nedostala potvrzovací email, napište mi. Snad již bude vše v pořádku.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Gáborová,

dostala jsem odpověď od hotelu, že Vám dnes ráno zaslali potvrzení rezervace pro celý termín pobytu. Již by mělo být vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Šárka Gáborová

Děkuji za pomoc. Už je vše v pořádku. Přeji hezký den.

Slevomat.cz

Jsem ráda, že je již vše v pořádku.

Mějte se krásně :) Monika, Slevomat.cz

martin žídek

Dobrý den. I já bych poprosil o pomoc při rezervaci, kdy na základě možností zakoupíme vyucher. Měl bych zájem o pobyt termínu od 24.8.2017–27.8.2017, dva dospělí a dvě děti (pět let a půl roku). Byla by možnost zjistit obsazenost? Děkuji Martin Žídek.

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Martine,

hotelu jsem již dotaz ohledně Vašeho termínu napsala. Jakmile dostanu odpověď, ihned Vám napíši.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Ještě jednou dobrý den, pane Martine,

ve Vámi vybraném termínu bohužel v hotelu nejsou volné pokoje. K dispozici by mohly být ještě pokoje v termínech 21.-24.8. nebo 11.-14.9.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Hana Skybová

Dobrý den, je pobyt v tomto hotelu vhodný pro osobu na invalidním vozíku?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Skybová,

odpověď od hotelu jsem ještě nedostala. Napíši Vám ihned, jak budu vědět více. Prosím o strpení. Děkuji.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Ještě jednou dobrý den, paní Skybová,

z hotelu jsem dostala odpověď, že hotel bohužel není zařízen pro bezbariérový přístup.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Kamila Němčíková

Dobrý den, byl by volny nějaký termin v obdobi od 1.8– 13.8. Na 3 dny? 2 dospělý a jedno dítě 9 let. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Němčíková,
ještě čekám na odpověď od hotelu ohledně dostupnosti termínu, následně Vás budu kontaktovat. Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Němčíková,

v hotelu by byl volný termín 6.-9.8. Budete-li si přát rezervovat pokoj, kontaktujte mne :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Soňa Hradilová

Dobrý den,prosím o pomoc při rezervaci,pobyt pro dva,4 dny(3 n­oci)21.8.-24.8.vocher jsme ještě nezakoupili.Děkuji Hradilová.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Hradilová,
stále ještě čekám na odpověď hotelu ohledně Vašeho termínu. Jakmile dostanu odpověď, obratem Vás kontaktuji. Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Hradilová,

dostala jsem odpověď od hotelu, že ve Vašem termínu jsou ještě volné pokoje. Budete-li si přát rezervaci provést, napište mi :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Soňa Hradilová

Dobrý den,tak prosím o rezervaci,pokoj pro dva,termín 21.8.-24.8.Děkuji.Hra­dilová.

Zdeňka Malá

Dobrý den, pokud pojedu s detmi 4 a 10mesicu. Budu neco doplácet?deku­ji mala

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Zdeňko,
děti do 5,9 let jsou zdarma včetně polopenze a wellness. Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Olja Sharkoziova

Dobrý den, mam deti 2,7 let a 5 let, a dva dospělí, na 4 dní, kolik budeme doplácet za deti?

Slevomat.cz

Dobrý den, děti do 5,9 let jsou zdarma včetně polopenze a wellness. Hezký den, Tereza, Slevomat.

Lidy Burdová

Dobrý den, byl by volný pokoj od 11.9 na 3 noci tj do 14.9?
 Děkuji

Hotel Móló***

Radim Hloušek

Pomoc při rezervaci 2.dospělé osoby od pátku 25.8 – 27.8.2017..díky za info

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Radime,
hotel v tomto termínu nabízí volné pokoje. Pokud máte o rezervaci zájem, napište mi a pokoj Vám zarezervuji. S přáním hezkého dne, Monika, Slevomat.cz

Alena Vedralová

Dobrý den, je možné zakoupit a sečíst 2 vouchery a rezervovat pobyt rovnou na 8 dní?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
sčítání voucheru je možné.
Přeji hezký den,
 Domča

Pintner

Dobrý den. Prosím o pomoc při rezervaci, termín 28.8. – 30.8.2017 pro 3 dospělé a 1 dítě (12 let ). Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, v hotelu je tento termín volný, avšak v každém pokoji je pouze jedno dvoulůžko + jedna postel navíc, ve Vašem případě by se tedy doporučovaly 2 pokoje. Pokud byste o rezervaci měl zájem, co nejdříve mi napište. S přáním hezkého dne, Monika, Slevomat.cz

Margarita Grekova

Dobrý den. Prosím o pomoc v rezervaci. Termín 26.8 – 29.8. pro 2 dospělé a 1 dítě ( 9 let ). Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Margarito,
dostala jsem odpověď od hotelu, že od 21.8. mají v hotelu volné pokoje. Pokud máte o rezervaci zájem, napište mi a já Vám pokoj zarezervuji.
S přáním hezkého dne, Monika, Slevomat.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru