Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Designové kancelářské židle ve třech designech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Honza

Dobrý den. židle se dá hradit v plné ceně vouchery nebo mohu využít pouze jeden ?

JBR Import Trading

Dobrý den, zboží musíte koupit na Slevomatu, jakmile zaplatíte, dostane se ke mě Vaše adresa a jméno a zboží Vám pošlu. S vouchery nic dalšího neděláte.

S pozdravem Jiří Roháč

Květoslava Valigurová

Dobrý den,měla bych zájem o židly ALONSO opravdu už není?Děkuji za odpověd

JBR Import Trading

Dobrý den,

pro tuto akci zde na Slevomatu je kapacita vyčerpána.

S pozdravem Jiří Roháč

Petr Prášil

Dobrý den,
z jakého materiálu je prosím konstrukce – spodek židle „ta hvězdice, na které jsou kolečka“ zdali je z plastu nebo kovu, jak u židle predator, tak i u alonso a angel.
Díky za odpověď.

JBR Import Trading

Dobrý den,

hvězdice je z kvalitního tvrdého plastu.

S pozdravem Jiří Roháč

Marcela

Dobrý den, dnes jsem objednala křeslo, zadala jsem uloženku a placení na Monetě. Chci se zeptat,nejprve mám platit na Monetě a nebo to budu vše hradit na uložence. Děkuji za odpověd´.

JBR Import Trading

Dobrý den,

nejdříve uhradit. Na dobírku to přes Slevomat nejde.
S pozdravem Jiří Roháč

Jaroslav Staněk

Dobrý den,

o kterou s techto dvou zidli se jedna?

https://www.youtube.com/watch?v=vM3MJjXD2HI

Jde mi o material ze ktereho je vyrobena (nejen venkovni PU kuze), na vasich strankach jsem to nikde nenasel…

 Děkuji

JBR Import Trading

Dobrý den, židle je kvalitní, není to dxracer. Ta stojí mnohem více. Vnitřní konstrukce je podobně dxracer.
S pozdravem Jiří Roháč

Marcela

Dobrý den, prosím chci se ubezpečit zda je židle pohupovací a polhovací záda. Děkuji za odpověd´.

JBR Import Trading

Dobrý den, ano židle je pohupovaci a polohovací (predator)

S pozdravem Jiří Roháč

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru