Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nádherné ocelové prsteny na dámskou ručku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Verča Hradilová

Dobrý den chtěla bych si objednat více jak jeden prsten,jak to mám udělat??

Slevomat.cz

Dobrý den, Verčo, postup je úplně jednoduchý. stačí, když si vyberete variantu prstenu, kliknete na „koupit“, prsten se Vám objeví v košíku. Pak jen jednoduše kliknete na „zpět“, vyberete další prsten podle svého výběru a opět kliknete na „koupit“. Tento postup zopakujete podle toho, kolik prstenů chcete. Poštovné zaplatíte pochopitelně jen jedno. Přeji hezký den, Simča

Romi

Dobrý den, mohu si přes slevomat zakoupit prsten květina v srdci? Je na hlavní straně slevomatu… děkuji

Jewellery Sk, s.r.o.

Dobrý deň,

v súčasnej ponuke na slevomate sa tento prsteň nenachádza. Ak máte záujem môžte si ho objednať na našich stránkach.

Anna Nováková

Dobry den,omylem jsem objednala dva stejne ocelove prsteny,mužete mi,prosim,poslat pouze jeden,děkuji za pochopeni. Anna Nováková,Kadan

Jewellery Sk, s.r.o.

Dobrý deň, mohli by ste nám poslať číslo vašej objednávky aby sme mohli jeden prsteň vystornovať a boli vám vrátené peniaze.?Ďakujeme

Ivana Kováříková

kolik je průměr u prstýnku velikost 50 Děkuji Iva

Jewellery Sk, s.r.o.

Dobrý deň, priemery a veľkosti prsteňov nájdete na našej stránke: http://kupim.to/info/velkost-prstena-6 . Vo vašom prípade je to 15,9 mm.

I

Dobrý den.Dekuji za odpověď.jenomze já jsem tet v zahraničí a vrátím se až za 7tydnu.mate různé prstýnky v nabídce i později? Jsem sama v Česku mi to nemá kdo vyzvednout.
Mám problém s velikostí.mam silné prsty,velikost spíše pánská.
Děkuji Ivana

Jewellery Sk, s.r.o.

Dobrý deň, môžte si prstienky objednať aj teraz a odošleme vám ich až za tých 7 týždňov, len nám to uveďte do poznámky. Lebo je možné že niektoré prstene sa postupne vypredajú.

Ivana Rárová pl

Dobrý den.prosim do jaké velikosti máte prstýnky? děkuji Ivana

Jewellery Sk, s.r.o.

Dobrý deň, záleží aj od druhu prsteňa. Maximálne veľkosti máme 70, nie však pri každom psteni.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru